Segistid
-
Valamusegisti Oras Vega 1810FG-33 mattmust
208,00 €Oras Vega 1810FG-33 on minimalistliku stiiliga ja mattmusta viimistlusega valamusegisti. Oras Vega segisti on kasutajasõbralik ja vastupidav, mis garanteerib funktsionaalsuse igas vannitoas. Toodet on võimalik paigaldada nii valamu kui ka tasapinna peale. Segistil on üks kahv, mille abil on mugav veetemperatuuri ja survet reguleerida.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet mattmust
1 128,00 €Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet on mattmusta viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Segisti mattmust viimistlus teeb dušikomplektist unikaalse sisustuselemendi just Sinu vannituppa!
Dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Croma Select S 280 laedušš (d 280mm), Raindance Select S 120 3jet käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.
Laeduši pihustusrežiim on RainAir. Käsidušil on kolm erinevat pihustirežiimi: Rain, RainAir ning Whirl massaaž. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega.
Lähemalt -
Köögisegisti Hansgrohe Metris Select M71 200 mattmust väljatõmmatava käsidušiga
791,00 €Hansgrohe Metris Select M71 200 on modernne mattmusta viimistlusega köögisegisti, millel on väljatõmmatav käsidušš. Segistil on innovaatiline kaheosaline disain, mis lisab oluliselt funktsionaalsust ja mugavust nii kokkamiseks kui ka nõudepesuks. Segistit saab mugavalt opereerida valamu esiservas paikneva joystick-stiilis Select kangiga, mis on ergonoomilise disaini ning erakordselt intuitiivse kasutusmugavusega. Lisaks on võimalik segisti tööd reguleerida ka jooksutorul paikneva Select nupu abil.
Segisti jooksutoru pöördenurk on võimalik fikseerida 110° või 150° juures. Quick Clean katlakivivastane süsteem suurendab segisti vastupidavust: katlakivi võib silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.
Lähemalt -
Käsidušš Hansgrohe Jocolino Zebra 2jet
64,00 €Hansgrohe Jocolino Zebra 2jet on kahe funktsiooniga lastele disainitud käsidušš. Tegemist on käsidušiga, millel on vahva disain ning samas ülim funktsionaalsus. Käsidušil on võimalik valida kahe erineva funktsiooni vahel: Rain, MonoRain. Funktsiooni vahetamine käib läbi dušipea keeramise.
Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Käsiduši on lihtne paigaldada ja ka eemaldada, kuid tänu tugevale käsiduši survele on seda võimalik kasutada tervel perel.
Lähemalt -
Dušikomplekt Kielle Vega 20618004 mattmust
Tavahind: 510,00 €
Erihind 306,00 €
Kielle Vega 20618004 on stiiln mattmusta värvi dušikomplekt, kuhu kuulub termostaatsegisti, vihmadušš ning käsidušš. Kielle Vega termostaatsegisti on ümara disainiga ja kahe kahvaga, millest üks reguleerib temperatuuri ning nii teine veevoolu hulka kui ka veevoolu käsi- ja vihmadušši vahel. Safety Stop on seadistatud 38°C peale.
Kielle Vega kandilise disainiga vihmadušš (300 x 200 mm) on suur ja reguleeritava kõrgusega, pakkudes meeldivat dušikogemust kõigile. Reguleeritava kõrgusega kandilise disainiga käsidušil (120 x 110 mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Mõlemal dušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on varustatud AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt



