Segistid
-
Bideedušš Hotbath Cobber
434,00 €Hotbath Cobber on kaasaegse stiiliga luksuslik bideedušš. Komplektis sisaldub dušivoolik, käsidušš ja bideeduši seinapealne osa. Seinaühendusel on üks kahv, mis võimaldab vett sulgeda ja avada ning temperatuuri valida, seinaühendusel on ka bideeduši hoidja funktsioon.
Hotbath Cobber bideedušš tuleb paigaldada koos seinasisese elemendiga, mida saab lisaks tellida allolevast valikust. Cobber bideedušš on saadaval kaheteistkümnes erinevas viimistluses, allolevas valikus on toodud neist mõned, kuid soovi korral saab tellida ka teisi viimistlusi. Viimistlused AB, BB, BC ja NB on nii-öelda elus värvid ehk ajaga vananevad, muututvad laiguliseks ja plekiliseks.
Ühtse stiili loomiseks saab kombineerida Hotbath tooteid teiste Cobber seeria segistitega. Lisasoovide korral saab võtta ühendust meie klienditeenindusega.
Lähemalt -
Dušikomplekt Oras Esteta 7591-11
1 203,00 €Oras Esteta 7591-11 on innovaatilise disainiga valgete detailide ja kroomviimistlusega dušikomplekt koos termostaat vanni- ja dušisegistiga. Dušikomplektis oleva vihmaduši eripäraks on selle laius, mis muudab duši kasutamise veelgi nauditavamaks. Lisaks on käsidušil kolm pihustusrežiimi – Sensitive (lai ja pehme), Intense (jõuline) ja Pulse (masseeriv).
Dušikomplektis on olemas turvaklaasist riiul, dušihoidik, dušivoolik ja käsiduši seinahoidik. Dušikomplekt on varustatud ka prügipüüdurite, tagasilöögiklappidega ja suluga sirgete liidestega.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Croma Select E Vario EcoSmart 65
110,00 €Hansgrohe Croma Select E Vario EcoSmart 65 on dušikomplekt, mis koosneb Croma Select E Vario EcoSmart käsidušist (Ø 110mm), Unica'Croma dušiliftist (0,65m), Isiflex dušivoolikust (1,60m) ja seinakinnitusest. Käsidušš pakub erinevaid pihustusrežiime igaks meeleoluks: TurboRain, IntenseRain ja Rain. EcoSmart käsiduši voolupiirang on 9l/min. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool.
Lähemalt -
Käsidušš Hansgrohe Jocolino Zebra 2jet
64,00 €Hansgrohe Jocolino Zebra 2jet on kahe funktsiooniga lastele disainitud käsidušš. Tegemist on käsidušiga, millel on vahva disain ning samas ülim funktsionaalsus. Käsidušil on võimalik valida kahe erineva funktsiooni vahel: Rain, MonoRain. Funktsiooni vahetamine käib läbi dušipea keeramise.
Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Käsiduši on lihtne paigaldada ja ka eemaldada, kuid tänu tugevale käsiduši survele on seda võimalik kasutada tervel perel.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Raindance Select S 240 1jet Showerpipe mattvalge
1 356,00 €Hansgrohe Raindance Select S 240 1jet Showerpipe on mattvalge viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Raindance - see on tõeline tants vihmas!
Dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Raindance S 240 Air laedušš (d 240mm), Raindance Select S 120 3jet käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused. Segisti mattvalge viimistlus teeb dušikomplektist elegantse sisustuselemendi just Sinu vannituppa!
Käsidušil on kolm erinevat pihustirežiimi: PowderRain, Powerful Rain ning Whirl massaaž. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega.
Lähemalt



