Segistid
-
Käsidušikomplekt Hansgrohe Croma 100 Vario 90
110,00 €Hansgrohe Croma 100 Vario 90 on dušikomplekt, mis koosneb Croma 100 Vario käsidušist (Ø 100mm), Unica'C dušiliftist (0,90m), Isiflex dušivoolikust (1,60m), Casetta'C seebialusest ja seinakinnitusest. Käsidušš pakub erinevaid pihustusrežiime igaks meeleoluks: Rain, Normal, Shampoo, Massage. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Quick Clean katlakivivastane süsteem suurendab segisti vastupidavust: katlakivi võib silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.
Suur ja ilus - selline peaks tänapäeval üks dušš olemagi. Croma 100 pakub aga veelgi enamat. Suurus - 100mm läbimõõduga dušiotsak kastab teid üle rohke veega. Funktsionaalsus - valige enda jaoks mitme erineva hulgast sobivaim pihustusrežiim. Disain - selle puhas ja ajatu välimus sulandub suurepäraselt igasse vannituppa.
Lähemalt -
Dušikomplekt Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo
813,00 €Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo on äärmiselt luksuslik dušikomplekt. Komplektis sisaldub SmartControl termostaatsegisti, laedušš Rainshower 310, käsidušš Euphoria 110 ning Silverflex dušivoolik.
Laedušil on DreamSpray süsteem, mis teeb dušši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Võimalik on valida 2 erineva pihustussüsteemi vahel, kusjuures olenemata valitud süsteemist tagab laedušš alati ühtlase veevoolu.
Grohe SmartControl on innovatiivsete vajutusnuppudega dušisegisti, mida on võimalik kasutada ka riiulina. Seade on varustatud Grohe CoolTouch tehnoloogiaga, mis on eriti turvaline väikelastega peredele - segisti ei ole kunagi liiga kuum puudutades. Lisaks teeb segisti turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab samuti lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.
TurboStat süsteem tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata veerõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba kuiva lapiga üle segisti ning veepritsmed ja mustus on kadunud.
Lähemalt -
Dušikomplekt Grohe Euphoria System 260
464,00 €Grohe Euphoria System 260 on modernne dušikomplekt. Dušikomplekti kuuluvad laedušš Euphoria 260, käsidušš Euphoria 110 Massage, Silverflex dušivoolik (pikkusega 1750 mm) ning termostaatsegisti.
Komplektis sisalduval termostaatsegistil on TurboStat süsteem, mis tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud. Segisti teeb turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.
Laedušil on DreamSpray süsteem, mis teeb duši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Võimalik on valida 3 erineva pihustussüsteemi vahel, kusjuures olenemata valitud süsteemist tagab laedušš alati ühtlase veevoolu.
Lähemalt -
Dušikomplekt Grohe Euphoria System 260 vannisegistiga 1007
508,00 €Grohe Euphoria System 260 vannisegistiga on modernne dušikomplekt. Dušikomplekti kuuluvad laedušš Euphoria 260, käsidušš Euphoria 110 Massage, Silverflex dušivoolik (pikkusega 1750 mm) ning termostaatsegisti.
Laedušil on DreamSpray süsteem, mis teeb duši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Lae- ja käsidušil on võimalik valida 3 erineva pihustussüsteemi vahel, kusjuures olenemata valitud süsteemist tagab laedušš alati ühtlase veevoolu.
Tänu Grohe TurboStat süsteemile, olenemata valitud pihustussüsteemist, on tagatud ühtlane vee temperatuur ja vool koheselt segisti avamisel, sõltumata veerõhust või kõikumisest. Segisti teeb turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.
Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Crometta S Showerpipe 240 1jet
393,00 €Crometta S Showerpipe 240 1jet dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Crometta S laedušš (Ø 240mm), käsidušš Crometta Vario, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.
Kas unistad pikkadest ja lõõgastavatest dušinaudingutest? Samas ei soovi vannitoaremonti ette võtta? Pole probleemi! Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata.
Lähemalt



