Segistid
-
Termostaat vanni- ja dušisegisti Oras Nova 7446X
259,00 €Oras Nova 7446X on minimalistliku disainiga ning kroomviimistlusega termostaat vanni- ja dušisegisti. Oras Nova seeria tooted on loodud sidudes omavahel kaasaegse disaini ja energia säästlikkuse, samal ajal tagades täieliku funktsionaalsuse. Vee ja energia säästlikus on tagatud tänu EcoFlow vee vooluhulga kontrollimise tehnoloogiale.
Segistil on kaks pööratavat kahva, kus üks on veevooluhulga seadekahv ning teine on turvapiirajaga temperatuuriseadekahv. Segistil on 300 mm pikkune pöörduv jooksutoru ning eraldi ka suundvahetaja nupp. Termostaatsegisti on varustatud ka prügipüüdurite, tagasilöögiklappidega, ektsentrikliidestega ning peiteäärikutega.
Lähemalt -
Dušikomplekt Grohe Euphoria SmartControl System 260 vannisegistiga
862,00 €Grohe Euphoria SmartControl System 260 on äärmiselt luksuslik dušikomplekt. Komplektis sisaldub SmartControl termostaatsegisti, laedušš Euphoria 260, käsidušš Euphoria 110 ning Silverflex dušivoolik.
Laedušil on võimalik valida 3 erineva pihustussüsteemi vahel, kusjuures olenemata valitud süsteemist tagab laedušš alati ühtlase veevoolu.
Grohe SmartControl on innovatiivsete vajutusnuppudega dušisegisti, mida on võimalik kasutada ka riiulina. Seade on varustatud Grohe CoolTouch tehnoloogiaga, mis on eriti turvaline väikelastega peredele - segisti ei ole kunagi liiga kuum puudutades. Lisaks teeb segisti turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab samuti lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.
TurboStat süsteem tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata veerõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba kuiva lapiga üle segisti ning veepritsmed ja mustus on kadunud.
Lähemalt -
Termostaat dušisegisti Grohe Grohtherm 800
149,00 €Grohe Grohtherm 800 on turvaline ja ergonoomiline dušisegisti. Dušisegistil on ergonoomiline käepide ning SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C. Segisti on varustatud EcoButton nupuga, mis aitab igapäevaselt säästa vett.
TurboStat süsteem tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud.
Paigalduseks vajalikud ekstsentrikud ning katteplaadid sisalduvad komplektis.
Lähemalt -
Seinasisene termostaat dušisegisti Grohe Grohtherm SmartControl 3
517,00 €Grohe Grohtherm SmartControl on stiilne seinasisese paigaldusega termostaat dušisegisti. Ruudu kujuline paigaldusplaat on ka paigaldusjärgselt ±6° reguleeritav. See dušisegisti võimaldab kolme erineva režiimi üheaegset kasutamist.
Segistil on ProGrip mustriga käepidemed ning SafeStop nupp, mis on seadistatud 38° C peale, valikuliselt võimalik seadistada ka SafeStop Plus 43° C või 46° C peale. Veevoolu aktiveerimine käib lihtsa nupuvajutusega ning temperatuuri ja voolu reguleerimine käib mugavalt keerates.
TurboStat süsteem tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil Long-Life pinnatöötlus, mis on vastupidav, kriimustuskindel ning teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud.
Seinasisene tööelement komplekti ei kuulu, see on võimalik allolevast valikust juurde lisada!
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1jet kroom
357,00 €Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1jet on kroomi viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata.
Dušikomplekti kuulub Vernis termostaatsegisti, Vernis Shape 230 1jet laedušš (230 x 170 mm), Vario käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused. Segistil on kroomi värvi lõppviimistlus.
Käsidušil on kaks erinevat pihustirežiimi: Rain ning IntenseRain. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega. Laedušil on 1 pihustusrežiim Rain ning laeduši nurk on reguleeritav.
Lähemalt



