Lisatarvikud
-
Valamu põhjaklapp Ravak - Outlet Diil
Tavahind: 25,00 €
Erihind 20,00 €
Valamu põhjaklapp Ravak on minimalistlik kroomitud vannitoavalamu põhjaklapp. Põhjaklappi on lihtne paigaldada ning see pole sulguv. Toode sobib kõikidele valamutele, millel pole ülevoolu ja äravoolu läbimõõt on 46 mm.
Lähemalt -
Valamu põhjaklapp Damixa poleeritud messing
57,00 €Damixa põhjaklapp on eriti särtsakas toode - poleeritud messingu viimistlus lisab Teie vannituppa ajatut luksust ning modernsust. Põhjaklappi on lihtne paigaldada ning see toimib Click vajutusmeetodil. Põhjaklapp on standard läbimõõduga G 1¼. Toode on mõeldud ülevooluga valamutele.
Lähemalt -
Seebidosaator Hansgrohe A41 harjatud must
80,00 €A41 on brushed black chrome tooni Hansgrohe seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Tegu on ülalt täidetava dosaatoriga, mis teeb regulaarse täitmise eriti mugavaks. Seebidosaatori mahutavus on 500 ml. Dosaator sobib alusele, mille paksus ei ole suurem kui 55 mm, paigaldusaugu suurus on 28 mm.
Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt. Dosaatorit saab sobitada hästi ka vannituppa ja täita selle seebi või kätekreemiga.
Lähemalt -
Disainsifoon Armatura Pipe kroom vannitoavalamule
13,00 €Pudelsifoon Armatura Pipe on silmapaistva kroomviimistlusega, mis on stiilne äravoolulahendus vannitoavalamutele. Armatura disainsifoon on mõeldud kaunistama just neid vannitubasid, kus sifoon jääb nähtavale kohale. Sifoonil on standard ühendusots G 1¼.
Lähemalt -
Valamu põhjaklapp Damixa harjatud messing
61,00 €Damixa põhjaklapp on eriti särtsakas toode - harjatud messingu viimistlusega klapp on luksuslik ning moderne lahendus Teie vannituppa. Põhjaklappi on lihtne paigaldada ning see toimib Click vajutusmeetodil. Põhjaklapp on standard läbimõõduga G 1¼. Toode on mõeldud ülevooluga valamutele.
Lähemalt