Valamud
-
Köögivalamu Reginox Ohio 80
350,00 €Reginox Ohio 80 on roostevabast terasest köögivalamu. Valamu materjaliks on matt "Inox", mis on kauakestev ning väga vastupidav kriimustustele ja mustusele. Valamu komplekti kuulub ka sõelkorv-ventiil ja pealt poolt paigaldamiseks vajalikud kinnitused.
Ohio 80 köögivalamut on võimalik paigaldada kolmel meetodil - süvistatavalt, tasapinnaliselt ja altpoolt monteeritavana. Valamu sobib vähemalt 90 cm laiusele köögikapile.
Lähemalt -
Mööblikomplekt Laufen LUA 800 Glossy White
649,00 €Laufen LUA 800 Glossy White on kandilise disainiga läikivvalge vannitoa mööblikomplekt. Komplekti kuulub seinale paigaldatav valamukapp, keraamiline valamu ja paigaldamiseks vajalikud kinnitused. Komplektis ei sisaldu valamusegisti, kuid soovi korral on see võimalik juurde osta eraldi.
Modernse sileda disainiga valamukapil on kaks mahukat sahtlit, mis avanevad vajutus meetodil ja sulguvad vaikselt tänu SoftClose-süsteemile. Keraamilisel valamul on kausi ümber ka lisatasapind, kus on mugav hoiustada igapäevaselt kasutatavaid vannitoatabeid. Valamul on üks segistiauk ja ülevool valamukausi taga keskel.
Lähemalt -
Vannitoavalamu PAA Long Step Duo
465,00 €Vannitoavalamu PAA Long Step Duo on läikiva viimistlusega valget värvi kivivalamu, mis on mõeldud seina külge paigaldamiseks. Valamu sile läikiv pind on silmale meeldiv ning samas väga vastupidav mustusele ja kulumisele.
Caststone® on komposiitmaterjal, millel on läikiv sile tasapind ning looduskivimi vastupidavus. Valamu on kaetud kihiga, mis annab pinnale luksusliku ning elegantse läike. Materjal on väga lihtsasti puhastatav ning hügieeniline. Caststone® materjali on peaaegu võimatu kriimustada ning see on UV kindel ega tuhmu ajas.
Lähemalt -
Mööblikomplekt Geberit Selnova Square Hickory
245,00 €Geberit Selnova Square Hickory on tagasihoidliku disainiga vannitoa mööblikomplekt, mis sobib väiksematesse vannitubadesse. Komplekti kuulub puidu imitatsiooniga kandiline seinale paigaldatav valamukapp, keraamiline valamu ning vajalikud kinnitused paigaldamiseks. Komplektis ei sisaldu valamusegisti, kuid soovi korral on see võimalik juurde osta eraldi.
Valamukapp on ühe vaikselt sulguva uksega, mille mugavaks kasutamiseks saab valida sobiva poole ukse avamiseks vastavalt hingede asetusele. Lisaks on kapil üks riiul, kuhu on võimalik paigutada vajalikud vannitoatarbed. Keraamilisel valamul on üks segisti auk ja ülevool, mis asuvad valamukausi taga keskel.
Lähemalt -
Seebidosaator Franke Novita kroom
75,00 €Franke Novita on 300ml suurune kroomi värvi seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Töötasapindade ja graniitvalamute puhul on paigaldusaugu suuruseks 25-35 mm, roostevabast terasest valamute puhul 19 mm. Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt.
Lähemalt


