Valamud
-
Seebidosaator Hansgrohe A41 mattmust
78,00 €A41 on mattmust Hansgrohe seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Tegu on ülalt täidetava dosaatoriga, mis teeb regulaarse täitmise eriti mugavaks. Seebidosaatori mahutavus on 500 ml. Dosaator sobib alusele, mille paksus ei ole suurem kui 55 mm, paigaldusaugu suurus on 28 mm.
Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt. Dosaatorit saab sobitada hästi ka vannituppa ja täita selle seebi või kätekreemiga.
Lähemalt -
Valamu põhjaklapp Hansgrohe push-open mattvalge
91,00 €Valamu põhjaklapp Hansgrohe push-open mattvalge on minimalistlik valge viimistlusega vannitoavalamu põhjaklapp. Põhjaklappi on lihtne paigaldada ning see toimib push-open põhimõttel. Põhjaklapp on standard läbimõõduga G 1¼. Põhjaklapp on mõeldud ülevooluga valamutele.
Lähemalt -
Seebidosaator Grohe Cosmopolitan
69,00 €Grohe Cosmopolitan on minimalistliku stiiliga kroomitud seebidosaator, mis kinnitatakse otse valamu või tasapinna külge. Grohe seebidosaatoril on 500 ml mahuti.
Seebidosaator teeb käte- või nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi ning vannitoa puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt.
Lähemalt -
Disainsifoon Ravak mattmust vannitoavalmule
83,00 €Pudelsifoon Ravak on kõrgkvaliteedilise ja kauakestva mattmusta viimistlusega ning on stiilne äravoolulahendus vannitoavalamutele. Ravaki disainsifoon on silmapaistva disainiga, mistõttu sobib kaunistama just neid vannitubasid, kus sifoon jääb interjööris nähtavale kohale.
Ravaki disainsifoon sobib hästi kokku samas tootesarjas olevate põhjaklapi ja segistitega. Sifooni saab kasutada kõigil valamutele äravooluga 46 mm.
Lähemalt -
Nõrutuskauss Reginox New York Copper II
250,00 €Reginox New York Copper II nõrutuskauss on stiilne ja praktiline lisa sinu kööki. Copper II vaskviimistlusega nõrutuskauss on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest ning sobib ideaalselt Reginox New York Copper II sarja köögivalamutele.
Lähemalt


