Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Metris S

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

320,00 €

Saadavus: Tellimisel (7-14 tööpäeva)

või

TOOTEST

Hansgrohe Metris S on pilkupüüdva disainiga segisti, mis sobib ühthästi nii dušinurka kui ka vannile. Üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri ning ühe nupuvajutusega on lihtne suunata veevool dušši ja vajadusel tagasi segistisse. Segisti voolupiirang on 22l minuti kohta ning tsentrite vahemik on 150±12mm. Quick Clean katlakivivastane süsteem suurendab segisti vastupidavust: katlakivi võib silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.


Uudne lihtsus. Rahulikkus suurejoonelisuse, selgus keerukuse ja ajatus trendikuse asemel. Tänapäeva kiirustavas maailmas on vannitoast saanud rahu, tasakaalukuse ja heaolu pelgupaik. Metris S on geomeetriline segistimudel, milles on rõhutatud lihtsust. Segisti ja käepideme geomeetrilises kujunduses on keskendutud olulisele, unustamata seejuures muidugi kvaliteetseid materjale ja tehnilist varustust ning Hansgrohe segistite rangeid kvaliteedinõudeid.

Rohkem vaateid

  • Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Metris S

LISAINFORMATSIOON

KaubamärgistHansgrohe-logo
Hansgrohe on globaalselt tunnustatud sanitaartehnika tootja, mis asutati 1901. aastal Hans Grohe poolt Saksamaal. Tänaseks töötab Hansgrohe Grupis enam kui 3200 töötajat ning tooted on esindatud enam kui 40 riigis. Hansgrohe Grupi üldtunnustatud kaubamärkideks on Hansgrohe, Axor, Pharo ning Pontos. Hansgrohe pöörab erilist tähelepanu innovatsioonile ja tehnoloogiale, kombineerides seda juba aastakümneid edukalt maitseka ja modernse disainiga. Hansgrohe laias portfellis leidub tooteid igale maitsele ja rahakotile. Lisaks üllatab Hansgrohe oma erakordse funktsionaalsuse ja emotsionaalsusega, muutes meie argitoimetused eriliseks ning nauditavaks.

OMADUSED

Värvus Kroom
Tootja kood 31460000
Kaubamärk Hansgrohe
Garantiiaeg 5 aastat
Paigaldusjuhend

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Valamusegisti Hansgrohe Metris S 100 põhjaklapiga

Valamusegisti Hansgrohe Metris S 100 põhjaklapiga

245,00 €
Dušisegisti Hansgrohe Metris S

Dušisegisti Hansgrohe Metris S

245,00 €
Kõrge valamusegisti Hansgrohe Metris S 260 põhjaklapiga

Kõrge valamusegisti Hansgrohe Metris S 260 põhjaklapiga

320,00 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga