Massaaživann Balteco Modul 17

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tavahind: 1 510,00 €

Erihind 1 419,00 €

Saadavus: Tellimisel (7-14 tööpäeva)

TOOTEST

Modul 17 on sirgjooneline ja esteetiliselt puhta disainiga Balteco massaaživann, mida on võimalik komplekteerida vastavalt soovile. Modul vanni on lihtne sobitada pea igasse vannituppa, kuna see on saadaval neljas erinevas pikkuses - 150, 160, 170 ja 180 cm. Soovi korral on võimalik asendada standardne valge akrüülpaneel värvilise MDF-paneeliga. Vali endale meelepärane massaažisüsteemi pakett, segisti ja esipaneel ning uus Balteco massaaživann on valmis kasutamiseks.


Täpse info massaažipakettide erinevusest ja kõigest muust olulisest leiad tootelehe alumisest osast. Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

* Vajalikud väljad

Tavahind: 1 510,00 €

Erihind 1 419,00 €

ERIHIND!
-6%

Rohkem vaateid

  • Massaaživann Balteco Modul 17
  • Massaaživann Balteco Modul 17
  • Massaaživann Balteco Modul 17
  • Massaaživann Balteco Modul 17
  • Massaaživann Balteco Modul 17
  • Massaaživann Balteco Modul 17
  • Massaaživann Balteco Modul 17

LISAINFORMATSIOON

Massaažisüsteemid


Hydro (S3) - Veemassaaž toimub läbi vanni külgedel olevate düüside. Massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvidega. Süsteem sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaži süsteemi (ABM™) ja jalamassažipaketti.


Combi (S4) - Õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub läbi vanni külgedel olevate düüside. Massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvidega. Süsteem sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaži süsteemi (ABM™) ja jalamassažipaketti.


CombiLux (S7) - Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedesse paigaldatud düüside kaudu. Massaaži tugevus on reguleeritav õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahe reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või seljaja jalamassaažipaketti.


Slimline Hydro (S11) - SlimLine Hydro põhineb täisintegreeritud elektroonilisel massaažifunktsioonide juhtimisel. Erinevaid massaažipiirkondi (külg, selg, jalad) ja veealust valgustust saab juhtida lihtsa nupuvajutusega EasyTouch paneelil. SlimLine juhtimissüsteemi EasyTouch juhtimisnupud on kasutajamugavust silmas pidades paigutatud vanni siseküljele.


Kaubamärgist
26 aastat kogemust ning laitmatu kvaliteet on Balteco märksõnadeks. Pühendunud disainerid ning valdkonna parimad tooteinsenerid loovad massaaživanne, kivivanne, dušinurkasid ja vannitoamööblit, mida hindavad kõrgelt kliendid enam kui kolmekümnes erinevas riigis. Kõik Balteco tooted on Eestis toodetud.

OMADUSED

Mõõdud (mm) 1690 x 750 x 670
Maht (l) 260
Materjal Akrüül
Kaubamärk Balteco
Garantiiaeg 5 aastat
Paigaldusjuhend Paigaldusjuhend

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga