Vannid

PAA kivivannid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 253

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Vannisein Balteco VS1 toonitud klaas

  Vannisein Balteco VS1 toonitud klaas

  Tavahind: 215,00 €

  Erihind 182,00 €

  Balteco VS1/T2 on toonitud klaasiga vannisein, mida saab mugavalt liigutada sisse- ja väljapoole. Toode on disainitud Balteco vannidele Forma, Modul ja Roma, kuid sobib paigaldamiseks koos mistahes kaubamärgi sirgjoonelise vanniga. Dušisein on toodetud 6 mm karastatud klaasist ja anodeeritud alumiiniumprofiilist. Vanniseina pööramisel 180 kraadi saab määrata toote asetuse vastavalt paremale või vasakule vanni servale.

  Vannisein on suurepärane toode vältimaks vee põrandale pritsimist dušivõtmise ajal ning duši all käimine muutub nauditavaks ka püsti seistes. Lisaks on see abiks väikelaste vannitamisel, kellele meeldib vannist vett pritsida.

  Lähemalt
 2. Vannisein Balteco VS1 kirgas klaas

  Vannisein Balteco VS1 kirgas klaas

  Tavahind: 195,00 €

  Erihind 166,00 €

  Balteco VS1/T1 on läbipaistva klaasiga vannisein, mida saab mugavalt liigutada sisse- ja väljapoole. Toode on disainitud Balteco vannidele Forma, Modul ja Roma, kuid sobib paigaldamiseks koos mistahes kaubamärgi sirgjoonelise vanniga. Dušisein on toodetud 6 mm karastatud klaasist ja anodeeritud alumiiniumprofiilist. Vanniseina pööramisel 180 kraadi saab määrata toote asetuse vastavalt paremale või vasakule vanni servale.

  Vannisein on suurepärane toode vältimaks vee põrandale pritsimist dušivõtmise ajal ning duši all käimine muutub nauditavaks ka püsti seistes. Lisaks on see abiks väikelaste vannitamisel, kellele meeldib vannist vett pritsida.

  Lähemalt
 3. Massaaživann Balteco Madonna

  Massaaživann Balteco Madonna

  Tavahind: 3 475,00 €

  Erihind 2 779,00 €

  Madonna on tõeline Balteco lipulaev. Tegu on ruumika massaaživanniga, mis on ideaalne mitmekesi vanni nautimiseks. Madonna kuulub Soul kollektsiooni, mida iseloomustab avangardism ja nostalgia.

  Vali endale meelepärane massaažisüsteemi pakett, lisa soovi korral segisti ja esipaneel ning uus Balteco massaaživann on valmis kasutamiseks. Täpse info massaažipakettide erinevusest ja kõigest muust olulisest leiad tootelehe alumisest osast. Lisaküsimuste või erisoovide korral võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

  Lähemalt
 4. Lihtvann Balteco Madonna

  Lihtvann Balteco Madonna

  Tavahind: 1 875,00 €

  Erihind 1 419,00 €

  Madonna on tõeline Balteco lipulaev. Tegu on ruumika lihtvanniga, mis on ideaalne mitmekesi vanni nautimiseks. Madonna kuulub Soul kollektsiooni, mida iseloomustab avangardism ja nostalgia.

  Vali endale sobiv paneel ja segisti ning uus Balteco vann on valmis kasutamiseks. Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

  Lähemalt
 5. Massaaživann Balteco Quadrum

  Massaaživann Balteco Quadrum

  Tavahind: 3 100,00 €

  Erihind 2 679,00 €

  Quadrum on tõeline Balteco lipulaev. Tegu on ruumika massaaživanniga, mis on ideaalne kahekesi vanni nautimiseks. Quadrum kuulub Metropolitan kollektsiooni, mida iseloomustab modernsus ja luksuslikkus. Antud vann on mõeldud põranda või karkassi sisse uputamiseks. Veekahur Grand sisaldub standardvarustuses.

  Vali endale meelepärane massaažisüsteemi pakett, lisa soovi korral segisti ning uus Balteco massaaživann on valmis kasutamiseks. Täpse info massaažipakettide erinevusest ja kõigest muust olulisest leiad tootelehe alumisest osast. Lisaküsimuste või erisoovide korral võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 253

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga