Vannid

PAA kivivannid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 296

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Puhastusvahend Ravak AntiCalc Conditioner

  Puhastusvahend Ravak AntiCalc Conditioner

  10,00 €

  Puhastusvahend Ravak AntiCalc ei lase klaasi pinnale tekkida katlakivi. Toode sobib kõikide vanniseinade, dušinurkade ja dušikabiinide hooldamiseks. Kõik Ravaki dušinurgad ning vanniseinad on eeltöödeldud kaitsekihiga AntiCalc, mis moodustab klaasi pinnale nähtamatu kaitsekihi, hoides ära mustuse ja katlakivi tekke. AntiCalc Conditioneri järjepidev kasutamine pikendab ka nende toodete eluiga. 

  Kasutusjuhend: Puhastada hoolikalt töödeldav pind, selleks võib kasutada näiteks puhastusvahendit Ravak Cleaner. Puhta ja kuiva klaasi pinnale kandke pehme lapi abil AntiCalc Conditioneri ning hõõruge see laiali. 

  Lähemalt
 2. Puhastusvahend Ravak Turbo Cleaner

  Puhastusvahend Ravak Turbo Cleaner

  6,00 €

  Puhastusvahend Ravak Turbo Cleaner on mõeldud sifoonide puhastamiseks. Sanitaartehnika õigesti hooldamine pikendab toote eluiga.  

  Kasutusjuhend: Valada puhastatavasse sifooni või äravoolu 30-90 g puhastusvahendit, seejärel valage 0,1-0,4 l kuuma vett. Laske vahendil mõjuda vähemalt 30 minutit ning seejärel loputage jaheda veega. 

  Lähemalt
 3. Puhastusvahend Ravak Cleaner Chrome

  Puhastusvahend Ravak Cleaner Chrome

  5,00 €

  Puhastusvahend Ravak Cleaner Chrome on mõeldud kõikidele kroomitud pindadele. Olgu selleks dušikomplekt, valamusegisti või köögisegisti. Kõige paremini toimib Ravak Cleaner Chrome katlakivi ja rasva vastu. Ravaki puhastusvahend ei sisalda kloori ega muid agressiivseid aineid, mis võiks pinda kahjustada.

  Sanitaartehnika õigesti hooldamine pikendab toote eluiga.  

  Lähemalt
 4. Puhastusvahend Ravak Cleaner

  Puhastusvahend Ravak Cleaner

  5,00 €

  Puhastusvahend Ravak Cleaner on mõeldud praktiliselt kõikide pindade puhastamiseks. Olgu selleks akrüülvann, segisti, dušisein, keraamiline pliit või töötasapind. Kõige paremini toimib Cleaner katlakivi ja rasva vastu. Ravaki puhastusvahend ei sisalda kloori ega muid agressiivseid aineid, mis võiks pinda kahjustada.

  Sanitaartehnika õigesti hooldamine pikendab toote eluiga.  

  Lähemalt
 5. Vannisein Ravak Pivot P1 must

  Vannisein Ravak Pivot P1 must

  119,00 €

  Vannisein on suurepärane toode vältimaks vee põrandale pritsimist dušivõtmise ajal ning duši all käimine muutub nauditavaks ka püsti seistes. Lisaks on see abiks väikelaste vannitamisel, kellele meeldib vannist vett pritsida.

  Ravak Pivot P1 on õrnade piirjoontega läbipaistev vannisein. Tegemist on universaalse vanniseinaga, mis sobib ühthästi nii Ravaki kui ka mistahes teiste kaubamärkide ristkülikukujulistele vannidele. Vanniseina pööramisel 180 kraadi saab määrata toote asetuse vastavalt paremale või vasakule vanni servale. Vanniseina klaas on töödeldud kaitsekihiga AntiCalc, mis hoiab ära mustuse ja katlakivi tekke klaasi pinnal. Vanniseina raam on saadaval musta värvusega. Vanniseina klaas on läbipaistev.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 296

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga