Mööblikomplektid

2 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Mööblikomplekt Eban Dina

  Mööblikomplekt Eban Dina

  645,00 €

  Mööblikomplekt Eban Dina esindab traditsioonilist Itaalia disaini selle parimas tähenduses. See vannitoamööbel sobib eriliselt hästi nendesse vannitubadesse, kus on omavahel kombineeritud modernne ja antiikne disain.

  Komplekt on saadaval kahes erinevas värvitoonis: valge ja pähklipruun. Valge komplekt on üldmuljelt country-stiilis, sobitudes eriliselt hästi suve- ja maakodudesse. Pähklipruun versioon sobib see-eest nendesse vannitubadesse, kus soovitakse panna rõhku antiiksele disainile.

  Dina mööblikomplekti kuulub vannitoavalamu, valamukapp, peegel, väike seinakapp ja valgusti. Paigalduse käigus on võimalik valida, kummale poole peeglit paigaldada väike seinakapp. Kuna peegel ja seinakapp ei ole kinnitatud valamukapi külge, saab lähtuvalt vannitoast valida nende paigalduskoha. Mööbel on valmistatud vastupidavast materjalist, olles mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks.

  Lähemalt
 2. Mööblikomplekt Roca Carmen

  Mööblikomplekt Roca Carmen

  1 152,00 €

  Roca Carmen on ajatu disainiga seeria, mis võlub oma puhta, kuid elegantse väljanägemisega. See vannitoamööbel sobib eriliselt hästi nendesse vannitubadesse, kus on omavahel kombineeritud modernne ja antiikne disain.

  Carmen mööblikomplekti kuulub vannitoavalamu ja valamukapp. Valamukapil on kaks sahtlit ning komplekt valmistatud vastupidavatest materjalidest, olles mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Fotol olev segisti ei kuulu komplekti.

  Lähemalt

2 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga