Seinakapid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 10

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Mööblikomplekt Eban Dina

  Mööblikomplekt Eban Dina

  645,00 €

  Mööblikomplekt Eban Dina esindab traditsioonilist Itaalia disaini selle parimas tähenduses. See vannitoamööbel sobib eriliselt hästi nendesse vannitubadesse, kus on omavahel kombineeritud modernne ja antiikne disain.

  Komplekt on saadaval kahes erinevas värvitoonis: valge ja pähklipruun. Valge komplekt on üldmuljelt country-stiilis, sobitudes eriliselt hästi suve- ja maakodudesse. Pähklipruun versioon sobib see-eest nendesse vannitubadesse, kus soovitakse panna rõhku antiiksele disainile.

  Dina mööblikomplekti kuulub vannitoavalamu, valamukapp, peegel, väike seinakapp ja valgusti. Paigalduse käigus on võimalik valida, kummale poole peeglit paigaldada väike seinakapp. Kuna peegel ja seinakapp ei ole kinnitatud valamukapi külge, saab lähtuvalt vannitoast valida nende paigalduskoha. Mööbel on valmistatud vastupidavast materjalist, olles mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks.

  Lähemalt
 2. Kõrge seinakapp Ravak Classic 350

  Kõrge seinakapp Ravak Classic 350

  262,00 €

  Classic sarja stiilsed vannitoavalamud ning valamu- ja seinakapid on sündinud disainer Kryštof Nosáli käe all. Valamud on valmistatud valumarmorist, mis garanteerib neile ülima vastupidavuse ning kauni ja naturaalse välimuse. Valamu- ja seinakappide materjaliks on niiskuskindel puitlaastplaat, mis lisaks vastupidavusele on saadaval mitmes erinevas värvitoonis.

  Kõrge seinakapp Ravak Classic 350 on kompaktne vannitoakapp, mis sobib ideaalselt nii väiksemasse kui ka avaramasse vannituppa. Seinakapp koosneb kahest klaasist riiulist ning mugavalt avatavast sahtlist, kuhu paigutada vajalikud vannitoatarbed. Seinakappi on võimalik sobitada samasse seeriasse kuuluva peegli, valamu, valamukapi ja vanniga, mis kõik kokku moodustavad klassikalise ning kauni atmosfääri.

  Seinakapp paigaldatakse seina külge kinnitustarvikute abil, mis sisalduvad komplektis. Seinakapp on saadaval kahes erinevas värvitoonis: valge ja kask. Kapi uks on valge läikega ning selle mugavaks kasutamiseks saab valida sobiva poole ukse avamiseks vastavalt hingede asetusele.

  Lähemalt
 3. Kõrge seinakapp Ravak Ring 300

  Kõrge seinakapp Ravak Ring 300

  367,00 €

  Ravak Ring vannitoaseeriat iseloomustab õhulisus ja avarus. Kõrget seinakappi on võimalik kombineerida stiililt sobiva Ring sarja valamu, valamukapi ja peegliga, et luua vannitoas terviklik ja veatu üldmulje.

  Ravak Ring 300 on kõrge seinakapp, mis sobib ideaalselt nii väiksemasse kui ka avaramasse vannituppa. Seinakapil on mitmeid erinevaid riiuleid ja panipaiku, kuhu on võimalik paigutada vajalikud vannitoatarbed. Valamukapi uks on valge läikega ning küljepaneel on saadaval kahes erinevas värvitoonis: valge ja hall. Lisaks on võimalik valida sobiv pool ukse avamiseks vastavalt hingede asetusele. Seinakapp paigaldatakse seina külge kinnitustarvikute abil, mis sisalduvad komplektis.

  Lähemalt
 4. Seinariiul Ravak Natural 450

  Seinariiul Ravak Natural 450

  140,00 €

  Ravak Natural 450 on kahe riiuliga lahtine seinakapp, mida on võimalik kombineerida koos Natural seeria valamu, valamukapi, peegli ja kinnise seinakapiga. See annab lugematu arvu erinevaid tootekombinatsioone, mis võimaldab maksimaalselt arvesse võtta iga vannitoa võimalusi ja vajadusi.

  Lahtine seinakapp on parim lahendus erinevate korvikeste, küünalde, lõhnapulkade ja teiste sisustuselementide presenteerimiseks, mida oleks patt kappi ära peita.

  Lähemalt
 5. Kõrge seinakapp Ravak Clear 400

  Kõrge seinakapp Ravak Clear 400

  393,00 €

  Ravak Clear vannitoaseeriat iseloomustab õhulisus ja avarus. Kõrget seinakappi on võimalik kombineerida stiililt sobiva Clear sarja valamu, valamukapi ja valgustusega peegliga, et luua vannitoas terviklik ja veatu üldmulje.

  Ravak Clear 400 on kõrge seinakapp, mis sobib ideaalselt nii väiksemasse kui ka avaramasse vannituppa. Seinakapil on mitmeid erinevaid riiuleid ja panipaiku, kuhu on võimalik paigutada vajalikud vannitoatarbed. Valamukapi korpus on valge ning uks on saadaval kahes erinevas värvitoonis: valge ja pähklipruun. Lisaks on võimalik valida sobiv pool ukse avamiseks vastavalt hingede asetusele. Seinakapp paigaldatakse seina külge kinnitustarvikute abil, mis sisalduvad komplektis.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 10

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga