Vannitoavalamu Gustavsberg Nautic 5540

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

64,00 €

Saadavus: Laos (1-5 tööpäeva)

TOOTEST

Nautic 5540 on Gustavsbergi vannitoavalamu, mis on saadaval nii parempoolse kui ka vasakpoolse segistiauguga. Elliptilise disainiga tooted on ilusa kujuga ja vajavad vähe paigaldusruumi, olles samal ajal nii funktsionaalsed kui ka kerged. Paigaldus toimub poltidega vastu seina, mis tagab puhta ja atraktiivse lõpptulemuse. Poldid peavad ulatuma ettevalmistatud seinast 50 ± 2 mm väljapoole. Kinnitusdetailid sisalduvad komplektis. 


Asudes arendama uusimat sarja Nautic ei kuulanud Gustavsberg mitte niivõrd spetsialiste kui just Sind. Nauticu kujundasid nende inimeste muljed, kogemused, arvamused, ettepanekud ja soovid, kes Gustavsbergi toodetega iga päev kokku puutuvad. Tulemuseks on ehk kõige mõjuvam ja inspireerivam vannitoasari, mille Gustavsberg kunagi on loonud. Nauticuga sisustatud vannituba on vaikne, ilus, värske ja hügieeniline. Disain on orgaaniline ja harmooniline. Pehme nagu vesi ja funktsionaalne nagu kogu Sinu keha. Designed by you!

* Vajalikud väljad

64,00 €

Rohkem vaateid

  • Vannitoavalamu Gustavsberg Nautic 5540
  • Vannitoavalamu Gustavsberg Nautic 5540
  • Vannitoavalamu Gustavsberg Nautic 5540
  • Vannitoavalamu Gustavsberg Nautic 5540
  • Vannitoavalamu Gustavsberg Nautic 5540

LISAINFORMATSIOON

KaubamärgistGustavsberg logo
AB Gustavsberg on Skandinaavia juhtivaid vannitoatoodete tootjaid, müügiga Skandinaaviamaades, Venemaal, Valgevenes, Ukrainas ja Baltimaades ning paljudel teistel eksportturgudel. Gustavsbergi grupp kuulub tütarettevõttena sajaprotsendiliselt Saksa kontsernile Villeroy & Boch AG, olles seega üheks Euroopa suurimaks vannitoasisustuste tootjaks. Juba asutamisest saadik on Gustavsbergi eesmärgiks olnud kvaliteetsed, hea disainiga ja innovatiivsed lahendused. Kõik meie tooted on ajatud, kaunid ja funktsionaalsed. Meie ulatuslikud teadmised ja kogemused veega töötamisel tähendavad seda, et loeme oma kohuseks arendada järjest efektiivsemaid ja veesäästlikumaid tooteid.

OMADUSED

Mõõdud (mm) 400 x 275 x 175
Värvus Valge
Toote kaal (kg) 7
Kaubamärk Gustavsberg
Garantiiaeg 5 aastat
Paigaldusjuhend

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Valamusegisti Gustavsberg Estetic kroom

Valamusegisti Gustavsberg Estetic kroom

141,00 €
WC-pott Gustavsberg Nautic 1510 tahavool

WC-pott Gustavsberg Nautic 1510 tahavool

311,00 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas