Vannituba
-
Seinasisene dušikomplekt Kielle Arkas I 20611SP10 kroom
227,00 €Kielle Arkas I 20611SP10 on kaunis kroomi värvi dušikomplekt, kuhu kuulub seinasisene segisti, vihmadušš, käsidušš ning dušilift. Kielle Arkas I seinasisene segisti on kandilise disaini ja ühe kahvaga reguleeritav. Diverteriga on vahetatav veevool vihma- ja käsiduši vahel. Segisti seinasisene tööelement sisaldub koplektis.
Arkas I vihmadušš (360 x 240 mm) on suur ja kandilise disainiga, pakkudes meeldivat dušikogemust kõigile. Vihmaduši kinnitamiseks vajaliku dušitoru pikkus on 430mm. Käsidušil (120 x 110 mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Mõlemal dušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Roostevabast terasest valmistatud dušilifti kõrgus on 700mm ning sellel on reguleeritava kõrgusega dušihoidik. Sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga.
Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Dušisegisti Hansgrohe Vernis Blend mattmust
104,00 €Hansgrohe Vernis Blend on mattmusta värvi dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Hansgrohe Vernis Blend seeriat iseloomustavad elegantsus ning voolavad sirged vormid.
Segisti voolupiirang on 22,5 l minuti kohta. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Segistile on võimalik määrata temperatuuripiirang, et ka kõige väiksematel segisti kasutajatel oleks ohutu. Komplektis ei sisaldu käsidušši ja dušivoolikut, neid saab soovi korral meie e-poest lisaks tellida.
Lähemalt -
Dušisegisti Oras Optima Style 2660HU
194,00 €Oras Optima Style 2660HU on klassikalise stiiliga ja kroomviimistlusega dušisegisti. Oras Optima segisti on kasutajasõbralik ja vastupidav, mis garanteerib funktsionaalsuse igas vannitoas. Segistil on üks kahv, millega on mugav veetemperatuuri ja survet reguleerida. Optima dušisegistiga on kaasas ka ekstsentrikliidesed ja peiteäärikud. Dušisegistit on võimalik kokku sobitada Oras käsiduši komplektidega.
Oras Optima Style on parim valik, kui otsitakse külluslikku disaini ning midagi, mis viiks vannitoa või köögi interjööri uuele tasemele. Optima Style segistid on sulanduva vormi ning elegantse ja minimalistliku stiiliga. Sellest tootevalikust leiab igaüks enda maitsele sobiva segisti.
Lähemalt -
Dušikomplekt Kielle Vega 20618010 kroom
342,00 €Kielle Vega 20618010 on kroomi värvi dušikomplekt, kuhu kuulub termostaatsegisti, vihmadušš ning käsidušš. Kielle Vega termostaatsegisti on kandilise disainiga ja ühe kahvaga reguleeritav. Segistil olevate nuppudega saab mugavalt vahetada veevoolu vihma- ja käsiduši vahel. Safety Stop on seadistatud 38°C peale.
Kielle Vega vihmadušš (360 x 240mm) on suur ja samuti kandilise disainiga. Reguleeritava kõrgusega käsidušil (Ø130mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Mõlemal dušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on varustatud AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Seinasisene termostaat vannisegisti Grohe Grohtherm Square
360,00 €Grohe Grohtherm on stiilne seinasisese paigaldusega termostaat vannisegisti. Kandilise disainiga paigaldusplaat on ka paigaldusjärgselt ±6° reguleeritav. Segistil on ära märgitud käsiduši ja vanni režiim.
Segisti teeb turvaliseks SafeStop nupp, mis on seadistatud 38° C peale, valikuliselt võimalik seadistada ka SafeStop Plus 43 või 46° C peale. TurboStat süsteem tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest.
Lisaks on segistil Long-Life pinnatöötlus, mis on vastupidav, kriimustuskindel ning teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud.
Seinasisene tööelement komplekti ei kuulu, see on võimalik allolevast valikust juurde lisada!
Lähemalt