Vannituba

Bathroom

Tooted 71 kuni 75 koguarvust 514

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 13
  2. 14
  3. 15
  4. 16
  5. 17

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Vivenis kroom

    Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Vivenis kroom

    251,00 €

    Hansgrohe Vivenis on kroomi viimistlusega vanni- ja dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti sobib nii dušinurka kui ka vannile. Segisti voolupiirang on 19.4l minuti kohta ning tsentrite vahemik on 150±12mm. Vivenis segisti on elegantne ning minimalistlik, mistõttu sobib segisti valatult igasse vannituppa. Selle omapäraks on stiilne lapik jooksutoru ja sellele vastav WaterFallStream pihustussüsteem.

    Hansgrohe Vivenis seeriat omastavad elegantsus ning peened voolavad vormid. Jooksutoru annab tõelise WaterFall kogemuse! Seeriasse kuulub suur valik erinevaid segisteid, mis erinevad käepideme disaini, segisti kõrguse ja jooksutoru pikkuse poolest, pakkudes hulgaliselt erinevaid kombineerimisvõimalusi. 

    Lähemalt
  2. Termostaat vanni- ja dušisegisti Oras Nova 7446X

    Termostaat vanni- ja dušisegisti Oras Nova 7446X

    254,00 €

    Oras Nova 7446X on minimalistliku disainiga ning kroomviimistlusega termostaat vanni- ja dušisegisti. Oras Nova seeria tooted on loodud sidudes omavahel kaasaegse disaini ja energia säästlikkuse, samal ajal tagades täieliku funktsionaalsuse. Vee ja energia säästlikus on tagatud tänu EcoFlow vee vooluhulga kontrollimise tehnoloogiale.

    Segistil on kaks pööratavat kahva, kus üks on veevooluhulga seadekahv ning teine on turvapiirajaga temperatuuriseadekahv. Segistil on 300 mm pikkune pöörduv jooksutoru ning eraldi ka suundvahetaja nupp. Termostaatsegisti on varustatud ka prügipüüdurite, tagasilöögiklappidega, ektsentrikliidestega ning peiteäärikutega.

    Lähemalt
  3. Seinapealne valamusegisti Duravit C.1 C11070003 mattmust

    Seinapealne valamusegisti Duravit C.1 C11070003 mattmust

    426,00 €

    Duravit C.1 C11070003 on mattmusta viimistlusega seinapealne valamusegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti paigaldamiseks on vajalik seinasisene tööelement. Segisti on saadaval kahe erineva jooksutoru pikkusega. 

    Mattmusta viimistlusega valamusegisti loob vannitoa valge keraamikaga hea kontrasti. Segisti pinnaviimistlus on sügav mattmust värvus, mis on praktiline ja efektne. 

    Lähemalt
  4. Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara must

    Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara must

    141,00 €

    Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara on kõrgkvaliteedilise ja kauakestva mattmusta viimistlusega. Segistil on üks kahv, mis võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Lisaks on segistil ka automaatne suunaja, mis hõlbustab veevoolu vahetuse duši- ja jooksutoru vahel.

    Segistil on NEOPERL® Cascade SLC silikoonpinnaga aeraator (sõel), mis takistab lubjasette ning tagab vee ühtlase voolu. Kui katlakivi siiski pikaajalisel kasutamisel tekib, on silikoonpinnaga sõela väga lihtne puhastada. Kerox® keraamiline tööelement tagab kvaliteedi ja kasutusmugavuse pikkadeks aastateks.

    Lähemalt
  5. Käsidušikomplekt Blue Star Capri

    Käsidušikomplekt Blue Star Capri

    59,00 €

    Blue Star Capri on valge/kroom värvusega käsidušš, mis sobib hästi näiteks vanadesse mõisatesse ja vanalinnakodudesse, luues romantilise ja küllusliku atmosfääri. Komplektis sisaldub lisaks käsidušile stiililt sobiv seinakinnitus ja dušivoolik. Capri lisab mõnusat retrohõngu Sinu vannituppa!

     

    Lähemalt

Tooted 71 kuni 75 koguarvust 514

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 13
  2. 14
  3. 15
  4. 16
  5. 17

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas