Vannituba

Bathroom

Tooted 71 kuni 75 koguarvust 78

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 12
  2. 13
  3. 14
  4. 15
  5. 16

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Peegel Stikla Oana

    Peegel Stikla Oana

    373,00 €

    Oana on stiilne raamita Stikla peegel. Peeglil on integreeritud A+ klassi LED valgustus, mis loob romantilise atmosfääri ning on abiks iluprotseduuridel. Peeglil on üks neutraalne valgusaste (4000 K).

    Peegel on praktiline ja vajalik aksessuaar igas vannitoas, kuid Stikla peeglid täiustavad ka vannitoa sisekujundust. Peegel ühendatakse otse vooluvõrku ning paigaldatakse eraldi lüliti, lülitit komplektis ei sisaldu. 

    Lähemalt
  2. Peegel Stikla Camila

    Peegel Stikla Camila

    248,00 €

    Camila on stiilne kandiline Stikla peegel. Peeglil on integreeritud A+ energiaklassi LED valgustus, mis loob romantilise atmosfääri ning on abiks iluprotseduuridel. Peeglil on üks neutraalne valgusaste (4000 K).

    Peegel on praktiline ja vajalik aksessuaar igas vannitoas, kuid Stikla peeglid täiustavad ka vannitoa sisekujundust. Peegel ühendatakse otse vooluvõrku ning paigaldatakse eraldi lüliti, lülitit komplektis ei sisaldu. Camila peeglit saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. 

    Lähemalt
  3. Dušinurk Stikla Giorgio Black

    Dušinurk Stikla Giorgio Black

    785,00 €

    Dušinurk Stikla Giorgio Black on kui industriaalne revolutsioon, selle kõige paremas võtmes. Tööstuslik lähenemine toob vannituppa vastupidavuse ning töökindluse. Lihtsad kuid ratsionaalsed jooned teevad dušinurgast minimalisti unistuse, mattmustad raamid lisavad rustikaalsust. Stikla Giorgio Black standardne dušinurk on piisavalt kompromissitu, et luua toetav taust Sinu rajule vannitoa sisustusele või just olla eraldi tellitava disainklaasiga selle vaieldamatu staar. Valik on Sinu.

    Stikla Giorgio Black dušinurk on valmistatud kvaliteetsest 8mm paksusest niiskust hülgavast turvaklaasist, mis on põrutus- ning kuumakindel. Dušiust on võimalik 180 kraadi pöörata vastavalt sellele, kas soovite ust avada paremalt või vasakult poolt. Standard dušinurk tuleb läbipaistva klaasiga, soovi korral saab tellida disainklaasi - pronks, hall, mattvalge, mattpronks või ekstra klaar toon. Disainklaasi soovi korral palun võtta ühendust meie klienditeenindusega.

    Lähemalt
  4. Dušinurk Stikla Lorena Gold

    Dušinurk Stikla Lorena Gold

    1 283,00 €

    Dušinurk Stikla Lorena Gold on kui industriaalne revolutsioon, selle kõige paremas võtmes. Tööstuslik lähenemine toob vannituppa vastupidavuse ning töökindluse. Lihtsad kuid ratsionaalsed jooned teevad dušinurgast minimalisti unistuse, kuldsed raamid lisavad elegantsust. Stikla Lorena Gold standardne dušinurk on piisavalt kompromissitu, et luua toetav taust Sinu rajule vannitoa sisustusele või just olla eraldi tellitava disainklaasiga selle vaieldamatu staar. Valik on Sinu.

    Stikla Lorena Gold dušinurk on valmistatud kvaliteetsest 8mm paksusest niiskust hülgavast turvaklaasist, mis on põrutus- ning kuumakindel. Uksed on varustatud hingedega, mis tõstavad ust avades üles, et põrand kriimustada ei saaks. Hinged on ka isekinnituvad ning sulgevad ukse alati tavaasendisse. Ust saab tellida avanema nii paremale kui vasakule poole.

    Standard dušinurk tuleb läbipaistva klaasiga, soovi korral saab tellida disainklaasi - pronks, hall, mattvalge, krepi klaas (mustriline tekstuurklaas), matt pronks, matt hall, ekstra selge, matt ekstra selge, peegelklaas, linea (triibuline tekstuurklaas). Disainklaasi soovi korral palun võtta ühendust meie klienditeenindusega.

    Lähemalt
  5. Peegel Stikla Oksana

    Peegel Stikla Oksana

    291,00 €

    Oksana on stiilne kandiline Stikla peegel. Peeglil on integreeritud A+ energiaklassi LED valgustus, mis loob romantilise atmosfääri ning on abiks iluprotseduuridel. Peeglil on üks neutraalne valgusaste (4000 K).

    Peegel on praktiline ja vajalik aksessuaar igas vannitoas, kuid Stikla peeglid täiustavad ka vannitoa sisekujundust. Peegel ühendatakse otse vooluvõrku ning paigaldatakse eraldi lüliti, lülitit komplektis ei sisaldu. Stikla Oksana peeglit saab paigaldada nii horisontaalselt, kui ka vertikaalselt. 

    Lähemalt

Tooted 71 kuni 75 koguarvust 78

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 12
  2. 13
  3. 14
  4. 15
  5. 16

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas