Allavooluga WC-potid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 29

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. WC-pott Villeroy & Boch O.novo 565810 Slim

  WC-pott Villeroy & Boch O.novo 565810 Slim

  Tavahind: 785,00 €

  Erihind 470,00 €

  Villeroy & Boch O.novo 565810 Slim on universaalne ja kompaktne WC-pott, mis sobib ka väiksemasse ruumi, sest tänu õhukesele veepaagile on selle WC-poti kogupikkus kõigest 64 cm.

  Sellel kvaliteetsel komplektil on universaalne ärajooks, mis tähendab, et seda saab paigaldada nii horisontaalse kui ka vertikaalse äravooluga ühendustesse. Loputusvee ühenduseks on loodud võimalus mõlemas veepaagi küljes ning ka tagaservas. WC-potil on kahesüsteemne kroomitud nupuga loputusmehhanism.

  O.novo WC-poti komplekti kuulub ka ka valge pehmelt sulguv SoftClose prill-laud, mida on lihtne paigaldada, kerge puhastada ja lisaks sellele näeb välja stiilne ja ilus. Lisaks QuickRelease hingedele saab prill-laua hõlpsalt eemaldada, võimaldades puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest. 

  Lähemalt
 2. WC-pott Grohe Euro Ceramic

  WC-pott Grohe Euro Ceramic

  Tavahind: 419,00 €

  Erihind 365,00 €

  Grohe Euro Ceramic on silmapaistva disainiga kahesüsteemne WC-pott, mis on tugev, kvaliteetne ja vastupidav. WC-poti pinnaviimistlus on mustust hülgav ning komplektis sisaldub vaikselt sulguv SoftClose prill-laud, mis on spetsiaalsete QuickRelease hingedega, tänu millele on see puhastamiseks kiirelt eemaldatav.

  Grohe Euro Ceramic WC-potil on kasutusel ka uus siseservata Rimless tehnoloogia, mis lihtsustab poti puhastamist ning väldib bakterite ja mustuse tekkimist. 

  Lähemalt
 3. WC-pott Ifö Sign 6860 allavool

  WC-pott Ifö Sign 6860 allavool

  296,00 €

  Ifö Sign WC-pott võlub oma kaasaegse disaini ja kasutusmugavust lisavate lahendustega. Ifö Clean pinnatöötlus hoiab WC-poti puhta ja värskena, kuna mustusel ja katlakivil on raske WC-poti külge kinnituda. See omakorda pikendab WC-poti eluiga. Fresh WC-tableti saab lasta läbi loputusnupu paagi sisse ning Su vannituba on alati värske ja hästi lõhnav.

  Ifö Sign 6860 on kahesüsteemne allavooluga Ifö WC-pott, mille juurde kuulub ka valge prill-laud ning kroomist läikiv vajutusnupp. Ifö Sign WC-pott on ka keskkonnasõbralik ja ustav sõber rahakotile, kuna on üks vähestest kahesüsteemsetest WC-pottidest, mille loputamiseks piisab vaid 2-4 liitrist.  

  Lähemalt
 4. WC-pott Ifö Inspira 6262 rimfree

  WC-pott Ifö Inspira 6262 rimfree

  286,00 €

  Ifö Inspira WC-pott võlub oma kaasaegse disaini ja kasutusmugavust lisavate lahendustega. Ifö Clean pinnatöötlus hoiab WC-poti puhta ja värskena, kuna mustusel ja katlakivil on raske WC-poti külge kinnituda. See omakorda pikendab WC-poti eluiga. Fresh WC-tableti saab lasta läbi loputusnupu paagi sisse ning Su vannituba on alati värske ja hästi lõhnav.

  Ifö Inspira 6262 on kahesüsteemne universaalse äravooluga WC-pott, millel on Rimless tehnoloogia, mis lihtsustab poti puhastamist ning väldib bakterite ja mustuse tekkimist. Komplekti kuulub valge prill-laud ning kroomist läikiv vajutusnupp. Ifö Inspira WC-pott on keskkonnasõbralik ja ustav sõber rahakotile, kuna on üks vähestest kahesüsteemsetest WC-pottidest, mille loputamiseks piisab vaid 2-4 liitrist.

  Lähemalt
 5. WC-pott VitrA Valarte

  WC-pott VitrA Valarte

  Tavahind: 571,00 €

  Erihind 495,00 €

  Valarte on kahesüsteemne universaalse äravooluga VitrA WC-pott, mille teeb eriliseks selle antiikne disain. Komplekti kuulub valge pehmelt sulguv SoftClose prill-laud, mida on lihtne paigaldada, kerge puhastada ja lisaks sellele näeb välja stiilne ja ilus.

  Sellel kvaliteetsel komplektil on universaalne ärajooks, mis tähendab, et seda saab paigaldada nii horisontaalse kui ka vertikaalse äravooluga ühendustesse. WC-potil on kahesüsteemne kroomitud nupuga loputusmehhanism.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 29

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga