Seinapott Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

187,00 €

Saadavus: Laos (1-3 tööpäeva)

või

TOOTEST

5G84 on seinale paigaldatav WC-pott, mille siseserva puudumine aitab hoida puhtust ja head hügieeni. Loputus puhastab tõhusalt ja uudne WC-poti disain ning siledad pinnad ei lase mustusel koguneda. Poti puuduv siseserv lihtsustab koristamist ja vähendab tugevatoimeliste puhastusvahendite kasutamise vajadust. WC-pott Hygienic Flush on ajatu disainiga ja sobib kõikidesse vannitubadesse.


5G84 Hygienic Flush on valge seinale paigaldatav Gustavsbergi seinapott, mille komplekti kuulub ka valge SoftClose prill-laud. HygienicFlush loputussüsteem tagab parema hügieeni ja lihtsustab puhtuse hoidmist. Paigaldamisel seinale kinnitatakse WC-pott poltidega jäigale seinasisesele raamile, mis on võimalik osta eraldi. Testitud koormusega 400 kg. Paigaldusjuhend sisaldub komplektis.

Rohkem vaateid

  • Seinapott Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush
  • Seinapott Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush
  • Seinapott Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush
  • Seinapott Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush
  • Seinapott Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush

LISAINFORMATSIOON

Kaubamärgist
AB Gustavsberg on Skandinaavia juhtivaid vannitoatoodete tootjaid, müügiga Skandinaaviamaades, Venemaal, Valgevenes, Ukrainas ja Baltimaades ning paljudel teistel eksportturgudel. Gustavsbergi grupp kuulub tütarettevõttena sajaprotsendiliselt Saksa kontsernile Villeroy & Boch AG, olles seega üheks Euroopa suurimaks vannitoasisustuste tootjaks. Juba asutamisest saadik on Gustavsbergi eesmärgiks olnud kvaliteetsed, hea disainiga ja innovatiivsed lahendused. Kõik meie tooted on ajatud, kaunid ja funktsionaalsed. Meie ulatuslikud teadmised ja kogemused veega töötamisel tähendavad seda, et loeme oma kohuseks arendada järjest efektiivsemaid ja veesäästlikumaid tooteid.

OMADUSED

Värvus Valge
Toote kaal (kg) 24
Tootja kood 5G84HR01
Kaubamärk Gustavsberg
Garantiiaeg 25 aastat, prill-laual ja loputusmehhanismil 2 aastat
Paigaldusjuhend Juhend

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga