WC-komplekt Villeroy & Boch 2-in-1

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tavahind: 713,00 €

Erihind 499,00 €

Saadavus: Laos (2-5 tööpäeva)

TOOTEST

See komplekt on seinasisese WC lahenduse luksusklass, kuhu kuulub seinapott Villeroy & Boch Avento koos õhukese SoftClose prill-lauaga ja seinasisene WC-raam Villeroy & Boch ViСonnect. WC-komplekti märksõnadeks on disain, mugavus, vastupidavus ja lihtne paigaldus, sest tooted on juba komplekteeritud, mis teeb ülejäänud paigaldamisprotsessi kordades lihtsamaks.


Villeroy & Boch Avento 5656RS on unikaalse disainiga seinapott, mille komplekti kuulub ka õhukese disainiga "Slim" ja vaikselt sulguv SoftClose prill-laud. Tegu on Rimless versiooniga, mis tähendab, et potil puudub sisemine serv ja tänu väljatöötatud DirectFlush süsteemile toimub loputus ühtlaselt, mis omakorda tagab tualettruumis puhtuse. Lisaks QuickRelease hingedele saab prill-laua hõlpsalt eemaldada, võimaldades puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest.


Villeroy & Boch ViСonnect on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mida iseloomustab veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Seinaraam on kahesüsteemse loputusega (3 ja 6 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 4,5 liitrine loputus. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis.


Komplekti ei kuulu seinale paigaldatav vajutusnupp, kuid soovi korral saate selle allolevast valikust lisada.

Tavahind: 713,00 €

Erihind 499,00 €

ERIHIND!
-30%

Rohkem vaateid

  • WC-komplekt Villeroy & Boch 2-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 2-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 2-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 2-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 2-in-1
  • Lisavõimalus: ViConnect E200 vajutusnupud

LISAINFORMATSIOON

Kaubamärgist
Alates firma loomisest aastal 1748 on Villeroy & Boch kujunenud rahvusvaheliseks elustiili brändiks, mille peamiseks suunaks on keraamika tootmine. Juba algusaastatest peale on firma läbivaks teemaks Euroopa kultuur, tänu millele on suudetud säilitada oma identiteet ning samas põimida see kaasaegsete trendidega. Villeroy & Boch eesmärgiks on toota uuenduslikke ja stiilseid tooteid, mis täiustaksid inimeste igapäevaelu, anda pidevat inspiratsiooni ja avada uusi piire isikupäraste lahenduste saavutamiseks sisekujunduses. Villeroy & Boch tootevalikus on vannid, WC-potid, valamud, segistid, vannitoamööbel ja aksessuaarid - kõik vajalik kauni ja harmoonilise vannitoa loomiseks.Toote video

OMADUSED

Värvus Valge
Loputussüsteem 3 / 6 L
Toote kaal (kg) 22 + 12
Tootja kood 5656RS01 + 92246100
Kaubamärk Villeroy & Boch
Garantiiaeg 10 aastat
Paigaldusjuhend Juhend

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga