WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tavahind: 649,00 €

Erihind 469,00 €

Saadavus: Laos (2-5 tööpäeva)

või

TOOTEST

See komplekt on seinasisese WC lahenduse luksusklass, kuhu kuulub seinapott Villeroy & Boch Architectura koos SoftClose prill-lauaga, seinasisene WC-raam Villeroy & Boch ViСonnect ja vajutusnupp Villeroy & Boch ViConnect E200. WC-komplekti märksõnadeks on mugavus, vastupidavus ja lihtne paigaldus, sest tooted on juba komplekteeritud, mis teeb ülejäänud paigaldamisprotsessi kordades lihtsamaks.


Villeroy & Boch Architectura 5684HR on kumerate joontega seinapott, mille komplekti kuulub ka valge SoftClose prill-laud. WC-potil puudub sisemine serv ja tänu väljatöötatud DirectFlush süsteemile toimub loputus ühtlaselt, mis omakorda tagab tualettruumis puhtuse. Lisaks QuickRelease hingedele saab prill-laua hõlpsalt eemaldada, võimaldades puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest.


Villeroy & Boch ViСonnect on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mida iseloomustab veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Seinaraam on kahesüsteemse loputusega (3 ja 6 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 4,5 liitrine loputus. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis.


Vajutusnupp Villeroy & Boch ViConnect E200 on kroomi viimistlusega ning sujuva vajutusega kahesüsteemne nupp, mida kaunistab tagasihoidlik Villeroy & Boch logo.

ERIHIND!
-28%

Rohkem vaateid

  • WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1
  • WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1

LISAINFORMATSIOON

Kaubamärgist
Alates firma loomisest aastal 1748 on Villeroy & Boch kujunenud rahvusvaheliseks elustiili brändiks, mille peamiseks suunaks on keraamika tootmine. Juba algusaastatest peale on firma läbivaks teemaks Euroopa kultuur, tänu millele on suudetud säilitada oma identiteet ning samas põimida see kaasaegsete trendidega. Villeroy & Boch eesmärgiks on toota uuenduslikke ja stiilseid tooteid, mis täiustaksid inimeste igapäevaelu, anda pidevat inspiratsiooni ja avada uusi piire isikupäraste lahenduste saavutamiseks sisekujunduses. Villeroy & Boch tootevalikus on vannid, WC-potid, valamud, segistid, vannitoamööbel ja aksessuaarid - kõik vajalik kauni ja harmoonilise vannitoa loomiseks.Toote video

OMADUSED

Värvus Valge / vajutusnupp kroom
Toote kaal (kg) 21 + 12 + 1
Tootja kood 5684HR01 + 92246100 + 92249061
Kaubamärk Villeroy & Boch
Garantiiaeg 10 aastat
Paigaldusjuhend Juhend

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga