Seinapotid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 39

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. WC-komplekt Villeroy & Boch + Grohe

  WC-komplekt Villeroy & Boch + Grohe

  Tavahind: 415,00 €

  Erihind 329,00 €

  Tegemist on seinapealse WC täislahendusega, kuhu kuulub seinapott Villeroy & Boch O.novo Rimless koos SoftClose prill-lauaga, seinasisene WC-raam Grohe Rapid SL ja vajutusnupp Grohe Arena Cosmopolitan 38858 kroom. WC-komplekti märksõnadeks on mugavus ja lihtne paigaldus, sest tooted on juba komplekteeritud, mis teeb ülejäänud paigaldamisprotsessi kordades lihtsamaks.

  Villeroy & Boch O.novo on klassikalise disainiga seinapott, mille komplekti kuulub ka valge SoftClose prill-laud. Tänu DirectFlush loputussüsteemile puudub seinapotil sisemine äär, kuhu muidu bakterid ja mustus kogunevad, mis omakorda hoiab vannitoa hügieenilisema ja puhtamana. Seinapealne paigaldus lisab vannitoale avarust ja teeb koristamise kordi lihtsamaks.

  Grohe Rapid SL on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mida iseloomustab veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Seinaraam on kahesüsteemse loputusega (6 ja 9 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 6 liitrine loputus. Seinasisese WC-raami kandevõime on üle 400 kg. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis. Vajutusnupp Grohe Arena Cosmopolitan 38858 on läikiv kroomi viimistlusega, mille kumerate joontega disain muudab vannitoa isikupärasemaks.

  Lähemalt
 2. WC-komplekt Grohe Solido Perfect 4-in-1

  WC-komplekt Grohe Solido Perfect 4-in-1

  Tavahind: 349,00 €

  Erihind 299,00 €

  Tegemist on seinapealse WC täislahendusega, kuhu kuulub seinapott Grohe Solido Perfect koos SoftClose prill-lauaga, seinasisene WC-raam Grohe Rapid SL ja vajutusnupp Grohe Cosmopolitan 39186 kroom. WC-komplekti märksõnadeks on mugavus ja lihtne paigaldus, sest tooted on juba komplekteeritud, mis teeb ülejäänud paigaldamisprotsessi kordades lihtsamaks

  Seinapott Solido on Grohe Perfect tooteseeriasse kuuluv WC-pott, millel on massiivne disain ning väga vastupidav konstruktsioon. Komplektis sisaldub vaikselt sulguv SoftClose prill-laud. 

  Grohe Rapid SL on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mida iseloomustab veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Seinaraam on kahesüsteemse loputusega (6 ja 9 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 6 liitrine loputus. Seinasisese WC-raami kandevõime on üle 400 kg. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis.

  Grohe Cosmopolitan vajutusnupp 39186 on kroom viimistlusega ning sobib hästi kaunistama iga vannituba oma lihtsa, kuid kauni disaini poolest. Vajutusnuppu on võimalik paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.

  Lähemalt
 3. WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1

  WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1

  Tavahind: 649,00 €

  Erihind 469,00 €

  See komplekt on seinasisese WC lahenduse luksusklass, kuhu kuulub seinapott Villeroy & Boch Architectura koos SoftClose prill-lauaga, seinasisene WC-raam Villeroy & Boch ViСonnect ja vajutusnupp Villeroy & Boch ViConnect E200. WC-komplekti märksõnadeks on mugavus, vastupidavus ja lihtne paigaldus, sest tooted on juba komplekteeritud, mis teeb ülejäänud paigaldamisprotsessi kordades lihtsamaks.

  Villeroy & Boch Architectura 5684HR on kumerate joontega seinapott, mille komplekti kuulub ka valge SoftClose prill-laud. WC-potil puudub sisemine serv ja tänu väljatöötatud DirectFlush süsteemile toimub loputus ühtlaselt, mis omakorda tagab tualettruumis puhtuse. Lisaks QuickRelease hingedele saab prill-laua hõlpsalt eemaldada, võimaldades puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest.

  Villeroy & Boch ViСonnect on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mida iseloomustab veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Seinaraam on kahesüsteemse loputusega (3 ja 6 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 4,5 liitrine loputus. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis.

  Vajutusnupp Villeroy & Boch ViConnect E200 on kroomi viimistlusega ning sujuva vajutusega kahesüsteemne nupp, mida kaunistab tagasihoidlik Villeroy & Boch logo.

  Lähemalt
 4. WC-komplekt Grohe Euro Ceramic 5-in-1

  WC-komplekt Grohe Euro Ceramic 5-in-1

  Tavahind: 599,00 €

  Erihind 439,00 €

  Tegemist on seinapealse WC täislahendusega, kuhu kuulub seinapott Grohe Euro Ceramic Rimless koos SoftClose prill-lauaga, seinasisene WC-raam Grohe Rapid SL, seinakinnitused ja vajutusnupp Grohe Cosmopolitan 38844 kroom. WC-komplekti märksõnadeks on mugavus ja lihtne paigaldus, sest tooted on juba komplekteeritud, mis teeb ülejäänud paigaldamisprotsessi kordades lihtsamaks

  Seinapott Euro Ceramic on siseservata, ehk Rimless-pott, millel on spetsiaalne PureGuard mustust hülgav viimistlus ning Grohe Triple Vortex loputussüsteem. WC-potil on massiivne disain ning väga vastupidav konstruktsioon. Komplektis sisaldub vaikselt sulguv SoftClose prill-laud, millel on puhastamise lihtsustamiseks ka QuickRelease kinnitused. 

  Grohe Rapid SL on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mida iseloomustab veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Seinaraam on kahesüsteemse loputusega (6 ja 9 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 6 liitrine loputus. Seinasisese WC-raami kandevõime on üle 400 kg. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis.

  Grohe Cosmopolitan vajutusnupp 38844 on kroom viimistlusega ning sobib hästi kaunistama iga vannituba oma lihtsa, kuid kauni disaini poolest. Vajutusnuppu on võimalik paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.

  Lähemalt
 5. Seinapott Villeroy & Boch Architectura 5684HR

  Seinapott Villeroy & Boch Architectura 5684HR

  Tavahind: 345,00 €

  Erihind 199,00 €

  Villeroy & Boch Architectura seeria märksõnadeks on funktsionaalsus ja minimalistlik disain, mida eelistavad nii arhitektid kui inimesed üle terve maailma. Täpselt kohandatud ja tulevikku suunatud lahendused on need, mis vastavad ühiskonna muutuvatele vajadustele. Ovaalsed, ümmargused ja kandilised vormid annavad seeriale isikupära, samas lihtne disain harmoneerub iga vannitoaga.

  Villeroy & Boch Architectura 5684HR on kumerate joontega seinapott, mille komplekti kuulub ka valge SoftClose prill-laud. WC-potil puudub sisemine serv ja tänu väljatöötatud DirectFlush süsteemile toimub loputus ühtlaselt, mis omakorda tagab tualettruumis puhtuse. Lisaks QuickRelease hingedele saab prill-laua hõlpsalt eemaldada, võimaldades puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Paigaldamisel seinale kinnitatakse WC-pott poltidega jäigale seinasisesele raamile, mis on võimalik osta eraldi.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 39

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga