WC-potid
-
Nagi Gedy Eros 2326-14 must
11,00 €Gedy Eros 2326-14 must on minimalistliku stiiliga kahe riputuskonksuga nagi. Ümar nagi on vastupidava konstruktsiooniga ning valmistatud kvaliteetsest Cromall®-materjalist. Sobib väga hästi ühiskondlikesse ruumidesse, hotellidesse, spaadesse, restoranidesse ning samuti on see oma minimalistliku disainiga hea valik kodustesse tingimustesse.
Lähemalt -
WC-pott Grohe Essence
612,00 €WC-pott Grohe Essence on silmapaistva disainiga WC-pott, mis on tugev, esteetiline ning vastupidav. Grohe Essence WC-pott on suurepärane valik igasse vannituppa, kus rõhk on skandinaavialikul kergusel ning praktilisusel. Vankumatu saksa kvaliteet tagab kauakestva töökindluse ja nagu möödaminnes puhastusvaeva.
Grohe Essence põrandapoti PureGuard pinnaviimistlus on antibakteriaalne ning mustusthülgav. Potil puudub siseserv, mis aitab omakorda hügieeni hoidmisele tublisti kaasa, vältides mustuse ja bakterite tekkimist. Sellel kvaliteetsel komplektil on universaalne ärajooks, mis tähendab, et seda saab paigaldada nii horisontaalse kui ka vertikaalse äravooluga ühendustesse. Komplektis sisaldub Slim-disainiga SoftClose prill-laud.
Lähemalt -
Seinapott Villeroy & Boch Subway 2.0 5614R201
458,00 €Subway 2.0 5614R201 on uudse disainiga seinale paigaldatav WC-pott, mille komplektis sisaldub ka valge Slimseat pehmelt sulguv prill-laud. Slimseat on ülimalt mugav ja praktiline prill-laud, mida on lihtne paigaldada, kerge puhastada ja lisaks sellele näeb välja stiilne ja ilus. Lisaks QuickRelease hingedele saab prill-laua hõlpsalt eemaldada, võimaldades puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest.
WC-potil puudub sisemine serv ja tänu väljatöötatud DirectFlush süsteemile toimub loputus ühtlaselt, mis omakorda hoiab tualettruumis puhtust. Paigaldamisel seinale kinnitatakse WC-pott poltidega jäigale seinasisesele raamile, mis on võimalik osta eraldi.
Villeroy & Boch Subway 2.0 on uudne ja elegantne seeria, mille iseloomulikeks tunnusjoonteks on ühtlaselt siledad pinnad, mugavus ja loomulikult kaunis välimus. Subway 2.0 seeria pakub laias valikus sanitaarkeraamikat, mis täidab ka nõudliku kliendi vajadusi. Slimseat, SoftClose ja Rimless on vaid mõned märksõnad, mis pakuvad innovatiivseid, mugavaid ja hügieenilisi lahendusi Sinu vannituppa.
Lähemalt -
Prill-laud Gustavsberg Artic 9M16S101 SoftClose
115,00 €Gustavsberg Artic on SoftClose mehhanismiga varustatud valge prill-laud, mis sulgub vaikselt ning on lihtne puhastada. Kõvast plastist raskete prill-laudade sulgemine oli varem küllaltki kärarikas protseduur. SoftClose on selle probleemi lahendanud prill-laua sisse ehitatud hingedega, tänu millele on sulgumine pehme ja hääletu. Hinged ei ole sanitaarkeraamikaga enam otseses kontaktis, mis lihtsustab prill-laua puhastamist ja muudab selle hügieenilisemaks. QuickRelease hingedega varustatud prill-lauda on lihtne eemaldada ja paigaldada, mis muudab WC-poti ja prill-laua puhastamise mugavamaks ja kiiremaks. Prill-laud sobib kõigile Gustavsberg Artic seeria ning 5G84 WC-pottidele.
Lähemalt -
WC-pott Grohe Bau Ceramic
258,00 €WC-pott Grohe Bau Ceramic on klassikalise disainiga pott, mis on väga tugev ja vastupidav. WC-poti pinnaviimistlus on mustust hülgav ning komplektis sisaldub vaikselt sulguv SoftClose prill-laud, mis on spetsiaalsete QuickRelease hingedega, tänu millele on see puhastamiseks kiirelt eemaldatav.
Grohe Bau Ceramic WC-potil on kasutusel ka uus siseservata Rimless tehnoloogia, mis lihtsustab poti puhastamist ning väldib bakterite ja mustuse tekkimist.
Lähemalt



