WC-potid

Villeroy kampaania

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 252

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. WC-komplekt Grohe Euro Ceramic 5-in-1

  WC-komplekt Grohe Euro Ceramic 5-in-1

  488,00 €

  Tegemist on seinapealse WC täislahendusega, kuhu kuulub seinapott Grohe Euro Ceramic Rimless koos SoftClose prill-lauaga, seinasisene WC-raam Grohe Rapid SL, seinakinnitused ja vajutusnupp Grohe Cosmopolitan 38844 kroom. WC-komplekti märksõnadeks on mugavus ja lihtne paigaldus, sest tooted on juba komplekteeritud, mis teeb ülejäänud paigaldamisprotsessi kordades lihtsamaks

  Seinapott Euro Ceramic on siseservata, ehk Rimless-pott, millel on spetsiaalne PureGuard mustust hülgav viimistlus ning Grohe Triple Vortex loputussüsteem. WC-potil on massiivne disain ning väga vastupidav konstruktsioon. Komplektis sisaldub vaikselt sulguv SoftClose prill-laud, millel on puhastamise lihtsustamiseks ka QuickRelease kinnitused. 

  Grohe Rapid SL on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mida iseloomustab veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Seinaraam on kahesüsteemse loputusega (6 ja 9 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 6 liitrine loputus. Seinasisese WC-raami kandevõime on üle 400 kg. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis.

  Grohe Cosmopolitan 38844 on kroom viimistlusega ning vertikaalse paigaldusega vajutusnupp, mis sobib hästi kaunistama iga vannituba.

  Lähemalt
 2. Seinasisene WC-raam Grohe Rapid SL

  Seinasisene WC-raam Grohe Rapid SL

  151,00 €

  Grohe Rapid SL on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mis sobib kasutamiseks koos seinale paigaldatavate WC-pottidega. WC-raami märksõnadeks on veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Lisaks sellele püsib vannituba alati hügieenilisem ja puhtam, sest seinasisese paigalduse puhul puuduvad ääred, kuhu mustus ja tolm muidu kogunevad. Tänu optimaalsetele mõõtudele sobib raam paigaldamiseks enamikesse tualettruumidesse.

  Grohe Rapid SL on kahesüsteemse loputusega (6 ja 9 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 6 liitrine loputus, mis säästab veetarbimist ja on loodussõbralik. Seinasisene WC-raam on ülimalt vastupidav ja selle kandevõime on üle 400 kg. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis. Seinasisene WC-raam sobib kasutamiseks koos Grohe laias valikus olevate vajutusnuppudega.

  Lähemalt
 3. WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1

  WC-komplekt Villeroy & Boch 3-in-1

  Tavahind: 659,00 €

  Erihind 545,00 €

  See komplekt on seinasisese WC lahenduse luksusklass, kuhu kuulub seinapott Villeroy & Boch Architectura koos SoftClose prill-lauaga, seinasisene WC-raam Villeroy & Boch ViСonnect ja vajutusnupp Villeroy & Boch ViConnect E200. WC-komplekti märksõnadeks on mugavus, vastupidavus ja lihtne paigaldus, sest tooted on juba komplekteeritud, mis teeb ülejäänud paigaldamisprotsessi kordades lihtsamaks.

  Villeroy & Boch Architectura 5684HR on kumerate joontega seinapott, mille komplekti kuulub ka valge SoftClose prill-laud. WC-potil puudub sisemine serv ja tänu väljatöötatud DirectFlush süsteemile toimub loputus ühtlaselt, mis omakorda tagab tualettruumis puhtuse. Lisaks QuickRelease hingedele saab prill-laua hõlpsalt eemaldada, võimaldades puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest.

  Villeroy & Boch ViСonnect on universaalne kahesüsteemne WC-raam, mida iseloomustab veesäästlikkus, vaikne loputus ning kiire ja mugav paigaldus. Seinaraam on kahesüsteemse loputusega (3 ja 6 liitrit), kuid võimalik on seadistada ka veesäästlik 3 ja 4,5 liitrine loputus. Paigalduseks vajalikud seinakinnitused sisalduvad komplektis.

  Vajutusnupp Villeroy & Boch ViConnect E200 on kroomi viimistlusega ning sujuva vajutusega kahesüsteemne nupp, mida kaunistab tagasihoidlik Villeroy & Boch logo.

  Lähemalt
 4. WC-pott Grohe Euro Ceramic

  WC-pott Grohe Euro Ceramic

  345,00 €

  Grohe Euro Ceramic on silmapaistva disainiga kahesüsteemne WC-pott, mis on tugev, kvaliteetne ja vastupidav. WC-poti pinnaviimistlus on mustust hülgav ning komplektis sisaldub vaikselt sulguv SoftClose prill-laud, mis on spetsiaalsete QuickRelease hingedega, tänu millele on see puhastamiseks kiirelt eemaldatav.

  Grohe Euro Ceramic WC-potil on kasutusel ka uus siseservata Rimless tehnoloogia, mis lihtsustab poti puhastamist ning väldib bakterite ja mustuse tekkimist. 

  Lähemalt
 5. WC-pott Ifö Sign 6862 tahavool

  WC-pott Ifö Sign 6862 tahavool

  Tavahind: 259,00 €

  Erihind 223,00 €

  Ifö Sign WC-pott võlub oma kaasaegse disaini ja kasutusmugavust lisavate lahendustega. Ifö Clean pinnatöötlus hoiab WC-poti puhta ja värskena, kuna mustusel ja katlakivil on raske WC-poti külge kinnituda. See omakorda pikendab WC-poti eluiga. Fresh WC-tableti saab lasta läbi loputusnupu paagi sisse ning Su vannituba on alati värske ja hästi lõhnav.

  Ifö Sign 6862 on kahesüsteemne tahavooluga WC-pott, millel on kroomist läikiv vajutusnupp. Valikuliselt on võimalik komplekti lisada kas pehme või vaikselt sulguv SoftClose prill-laud. Ifö Sign WC-pott on ka keskkonnasõbralik ja ustav sõber rahakotile, kuna on üks vähestest kahesüsteemsetest WC-pottidest, mille loputamiseks piisab vaid 2-4 liitrist.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 252

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga