Duširenn ACO ShowerDrain C-line Wave

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

210,00 €

Saadavus: Tellimisel (2-14 tööpäeva)

TOOTEST

Roostevabast terasest korpus ning lainemotiiviga katterest teevad sellest duširennist väga universaalse lahenduse mis sobib peaaegu kõikidesse vannitubadesse. Renni korpust on võimalik valida kahes kõrguses, millest madalaima paigalduskõrgus on kõigest 65 mm ja seetõttu on see hästi sobilik vanemate vannitubade renoveerimisel. Trapi rest on unikaalse konstruktsiooniga, mis välistab vee ülevoolu ning igapäevakasutuse hõlbustamiseks on trapi sees olev sifoon kergesti eemaldatav ja puhastatav.


Kui soovite duširenni paigaldada seina äärde, soovitame valida allolevast valikust vertikaalne äärik. Muudel juhtudel kasutatakse horisontaalset äärikut. Renni laiuse valikul palume silmas pidada, et kõik valikus toodud laiused on põrandal nähtava resti laiused. Renni korpus põranda sees on äärikute tõttu 60 mm laiem.


Kõik ACO duširennid on täielikult komplekteeritud ning ühes tükis, mis teeb nende paigaldamise ja ühendamise väga lihtsaks ning kõik need sobivad kasutamiseks kõikide muhvtorustike süsteemidega.

* Vajalikud väljad

210,00 €
Duširenn ACO ShowerDrain C-line Wave

Rohkem vaateid

  • Duširenn ACO ShowerDrain C-line Wave
  • Duširenni komplekti kuuluv harjatud terasest pehme läikega rest "Wave"
  • Duširenni paigaldus
  • Sõltuvalt paigalduse asukohast on võimalik valida nelja erineva rennitüübi vahel. Seina äärde paigaldades, soovitame valida vertikaalse äärikuga renni.
  • Standardne renn on 92 mm kõrge. Soovi korral saate valida ka 65 mm kõrguse versiooni.

LISAINFORMATSIOON

Kaubamärgist
Parim disain ja ülim funktsionaalsus on kaks peamist printsiipi duširennide ehk “renntrappide” tootmises. Saksa tootja ACO on need edukalt ühendanud ning võitnud sellega ka maineka disainiauhinna Red Dot Design Awards. Tehniliselt täiuslikud ning lekkekindlad trapid leiavad oma koha vannitoas aga just ajatu ja pilkupüüdva disaini tõttu.


ACO Group on maailma juhtiv kuivendusseadmete tootja ja müüja. Ettevõtte asutati perefirmana 1946. aastal Büdelsdorfis asuvas Carlshütte valukojas Saksamaal. Tänaseks on ettevõttel 65 aastat kogemusi ning ACO tooteid müüakse rohkem kui 40 riigis, sealhulgas Austraalias, USA’s ja Hiinas. Ettevõtte peakontor asub Saksamaal Rendsburgis, kus töötab ka arendus- ja innovatsiooniüksus ACO Academy. Traditsioone hinnates on ACO Groupi juhtkond juba neljandat põlvkonda perekond Ahlmann ning hetkel juhib ettevõtet Hans-Julius Ahlmann. ACO Group on pühendunud kvaliteedile ning kõik tootmise kvaliteedijuhtimisprotsessid on kooskõlas ISO 9001 standardiga.


Tootevideo


OMADUSED

Vooluhulk 0,95 l/s
Materjal Roostevaba teras
Renni laius 70 mm
Äravool DN50
Kaubamärk ACO
Garantiiaeg 2 aastat
Paigaldusjuhend

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Dušisein Stikla Kaira Black

Dušisein Stikla Kaira Black

343,00 €
Duširenn ACO ShowerDrain C-line Piano

Duširenn ACO ShowerDrain C-line Piano

210,00 €
Dušiuks Duschy Twice

Dušiuks Duschy Twice

265,00 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga