Kuidas leida vannituppa sobivat vanni?

Kui mõelda, et veel mõnikümmend aastat tagasi pöörasime vannitoa sisustamisele ja selle mugavusele suhteliselt vähe tähelepanu, siis tänapäeval on pilt oluliselt muutunud. Oleme hakanud suuremat rõhku panema mugavusele, disainile, materjalidele ja terviklikkusele. Vannituba ei ole meie jaoks kõigest pesemisruum, vaid see on koht, kus leida rahu, lõõgastuda, pühendada aega iseendale ja oma mõtetele. Ja loomulikult ei või ühest korralikust vannitoast puududa vann, mis loob ruumis just selle õige harmoonia ja tasakaalu.

Aga kuna tänapäeval on erinevaid vanni mudeleid niivõrd palju, siis kuidas üldse leida omale vannituppa just see kõige sobivam vann!?

Et seda pilti veidigi lihtsamaks teha, siis alustuseks võiksime vannid jagada kolme suuremasse kategooriasse: lihtvannid, mullivannid ja kivivannid.

1. LIHTVANNID

Lihtvann Lihtvann Ravak

Nagu juba nimi ütleb, on tegemist pealtnäha lihtsate, hinna poolest soodsate ja populaarsete vannidega. Lihtvanni materjaliks on enamjaolt akrüül, mis on vastupidav erinevatele kriimustustele ja samas on neid äärmiselt lihtne ja mugav hooldada. Lihtvannid on saadaval kõigis võimalikes versioonides: ristkülikukujulised, asümmeetrilised, nurgavannid, eraldiseisvad vannid ja veel palju muud.

Akrüülvannid sobivad eriti hästi väiksematesse vannitubadesse ning neid on lihtne ülejäänud vannitoamööbliga kokku sobitada. Õige vannisoola ja vannivahu koosluses saad Sa vanniskäigu muuta veel eriti nauditavaks ja lõõgastavaks ;).

2. MULLIVANNID

Massaaživann Bremen Massaaživann Bremen

Mullivann ehk massaaživann on vanni nautleja tõeline maiuspala! Lisaks lõõgastavale spaa kogemusele pakub massaaživann ka tervendavat ravi võimalust. On isegi tõestatud, et veemassaaž parandab inimese üldist füüsilist seisundit, vähendab depressiooni ja stressi, aitab unetuse korral ning vähendab survet veresoontele ja stimuleerib vereringet. Seega unusta ära kallid spaapaketid, sest mullivanniga algab õige spaa kogemus sinu enda vannitoast :)!

Lisaks naudingut pakkuvale veemassaažile võib leida mullivanni funktsioonide seast veel palju muudki, nagu näiteks FM-raadio, LED valgustid, veetemperatuuri hoidja ja puutetundlik juhtpaneel. Massaaživann sobib eelkõige modernse atmosfääriga vannituppa, luues hubase ja luksusliku meeleolu.

3. KIVIVANNID

Kivivann Vertigo Kivivann Vertigo

Kivivanni võib pidada selle sajandi märksõnaks. Komposiitkivimist vannid on äärmiselt siidise ja sileda pinna ning mati värvusega vannid, mis loovad tõeliselt eksklusiivse ja kauni atmosfääri. Vannide voolujooneline ja luksuslik disain muudavad iga vannitoa isikupäraseks ja hubaseks. Tänu oma vastupidavale materjalile on kivivannid kauakestvad ja nende pind ei tuhmu ka mitme aastase kasutamise järel.

Samuti nagu akrüülvannide puhul, on kivivanne lihtne hooldada ning puhtana hoida. Kivivann sobib kaasaegsesse avarasse vannituppa ja juba veidi nõudlikumale tarbijale, olles nii silmailuks kui ka praktiliseks aksessuaariks modernses kodus.

Jäta kommentaar
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga