9 kõige ägedamat vanni, mida hetkel Eestist osta saab

Esimeste külmade sügistuulte saabudes kolivad enamik eestlasi rohkem tubaste tegevuste juurde ning asuvad tegema ettevalmistusi pikaks ja külmaks talveks. Üheks levinud viisiks pimeda ja külmaga võitlemisel on mõnus kuum vann. Need, kellel vann hetkel vannitoast puudub või plaanivad olemasolevat välja vahetada uue ja moodsa vastu, oleme taaskord kokku pannud selle sügise turuülevaate kõige ägedamatest ja huvitavamatest vannidest, mida hetkel Eestis osta saab. Kõikide vannide tarneaeg peaks jääma 1 kuu piiridesse ning kõikide tootjate kohta julgeme omalt poolt öelda ka kvaliteedigarantii.

Loodame, et leiate allolevast kokkuvõttest ka oma lemmiku ;-)

1. Namaste Zen

Mullivann Namaste Zen Massaaživann Namaste Zen

Zen on selle hooaja uudismudel, mis sai meie eelistuseks kolmel põhjusel:
1. Ruumikus - süvenedes põhjalikumalt vanni spetsifikatsiooni, selgub, et tegu on 180 cm pika ja ruumika vanniga, kus on lahendalt ruumi kahele inimesele. Kuigi hoopis sauna peetakse sotsiaalseks kohaks, usume meie, et sisukaid ja elumuutvaid vestlusi tuleks pidada hoopis vannis.
2. Disain - Namaste mullivann Zen on tegelikult väga lihtsate ja sirgete joontega, mistõttu sobitub ta enamiku vannitubade disainidega. Silmailu pakub aga vanni väliskest, mis on uudse tehnoloogiaga valmistatud wenge-värvi puitmuster. Esipaneel on 100% veekindel ning ei muuda oma värvi ega tooni ka aja jooksul. Kolmest küljest kaetud puidune vann toob vannituppa mõnusat hubasust ja soojust.
3. Varustus - Zen’i tuleb juba täisvarustuses. Vanni konfiguratsioonis on veesoojendaja, mis hoiab temperatuuri ühtlasena ka pikemal vanniskäigul. Lisaks on olemas 2 fikseeritud peatuge, õhku bakteritest puhastav osonaator, tasapinnalised SlimJet’id, veealune LED-värviteraapia jne. Meie ei suutnud küll leida ühtegi asja, mida selle vanni standardvarustusse oleks võimalik veel juurde lisada :-)

2. Vispool Astoria

Viktoriaanlik kivivann Astoria Viktoriaanlik kivivann Astoria

Viktoriaanlik lõvijalgadel vann on kujunenud omamoodi klassikaks ning enamikele vannisõpradele ei ole see midagi kardinaalselt uut. Vispool Astoria on aga mitmes mõttes eriline ja seepärast valisime ka ta sellesügisesse vannide TOP 10’sse.
1. Tegu on kivivanniga. See tähendab seda, et vann hoiab väga hästi sooja, ei kõmise ega nagise kasutamisel ning lisaks on sellele 25-aastane garantii. Sisuliselt on tegu vanniga, mida kolides võib ühest kodust teise kaasa võtta.
2. Seda saab paigaldada seina äärde olemasoleva vanni asemele. Erinevalt enamikest lõvijalgadega vannidest on Astoria üks serv täiesti sirge. See tähendab, et vanni saab lihtsa vaevaga paigaldada olemasoleva vanni asemele ning vannisegisti paigaldamine ei eelda suuri lisatöid või väga eksklusiivseid segisteid. Vannisegistiks sobi täiesti tavaline seina peale kinnitatav vannisegisti.
3. Seda saab tellida mistahes värvitoonis. Klassikalise valge asemel võib selle vanni tellida kas süsimustana või kerge beeži varjundiga. Sel viisil saab endale unikaalse meistriteose.

Kas ma mainisin, et lühikest aega on sel sügisel sellel vannil ka väga hea pakkumine? SanSan.ee e-poes on see 17% soodsam ehk hind alla 1000 €.

3. Balteco Azur

Kivivann Balteco Azur Kivivann Balteco Azur

 

Balteco kivivannid on Eestis hästi tuntud ning enamjaolt ka palavalt armastatud. Missuguse kivivanni disain just kõige ilusam on? See kipub olema juba maitseasi, aga kivivann Azur on eriline hoopis teisel asjaolul - see on väga kompaktne, aga ruumikas. Kivivanni Azur on võimalik tellida pikkusega 130, 140 ja 150 cm, mis tähendab, et nüüd saavad ka kõik väikeste vannitubade omanikud endale kaasaegse vanni ära mahutada. Sõltumata vanni lühikesest mõõdust, mahutab see endiselt 190 - 240 l vett, mis tähendab, et ka pikemat kasvu vannisõber saab endiselt olla jalatallast kaelani soojas vees.

Lisaboonusena on võimalik ka Balteco kivivanni väliskesta värvi valida vastavalt enda soovile. Balteco kivivanni pinnaviimistlus on siidine ja matt.

4. Namaste Brilliant Black

Must mullivann Namaste Brilliant Black Must mullivann Namaste Brilliant Black

Onyx-musta pinnaviimistlusega mullivann Namaste Briliant Black oli meie edetabelis ka aasta tagasi. Midagi pole parata, aga sügavat musta värvi ja suure esiklaasiga mullivanni ei ole keegi suutnud aasta jooksul üle trumbata. Selles on midagi väga julget ja erilist, kui ühel päeval kaunistab vannituba hoopis süsimust mullivann. Vastupidiselt levinud arvamusele, ei tähenda see seda, et kogu vannituba peaks olema tumedates toonides. Pigem soovitaksime seda vannitubadesse, mis on üleni valged ja vajavad tasakaalustamiseks ka mõnda tumedat elementi.

Sarnaselt teistele Namaste massaaživannidele, tuleb ka kahele inimesele mõeldud Brilliant Black täisvarustuses ning sisaldab veesoojendajat, valgustust, SlimJet massaažidüüse jne.

5. Schönberg Leipzig

Suur mullivann Schönberg Leipzig Suur mullivann Schönberg Leipzig

Ülimalt ruumikas mullivann Schönberg Leipzig jõuab meie edetabelisse samuti juba teist aastat järjest, kuid seekord on tegu uue ja täiustatud mudeliga. Vanni suurusest ja ruumikusest saab aru juba pildi järgi, kuid selle vanni teeb eriliseks ka materjalide valik. Nimelt on vanni väliskest valmistatud termopuidust, mis õlitatud kujul jätab väga naturaalse ning sooja tunde, olles samas ka väga vastupidav.

Tehnilisest küljest on selle vanni puhul huvitav ka üks lisalüliti, mis võimaldab üksinda suurt vanni kasutades suunata kogu massaaživõimsuse ainult ühele vanni poolele… ja rääkides võimsusest, siis selle puudust ei ole. Vannil on kaks mootorit ning 36 massaažidüüsi. Vann mahutab 560 liitrit vett. Reklaamlause “Isiklik Spaa Sinu kodus” peab selle vanni puhul tõepoolest paika.

6. Vispool Dea 8

Kivivann Vispool Dea 8 Kivivann Vispool Dea 8

Midagi disainigurmaanidele. Kõrgendatud keskosaga kivivann Dea 8 on saanud tähelepanu oma disaini tõttu, kuid meie tõstame esile ka selle vanni ergonoomikat. Vannis lebades tekib tõeline turvatunne ning kivivanni massiivsus on Dea puhul valatud õhukesse skandinaavialikku disainivormi.

Vanni peamiseks koostisosaks on naturaalne kivi ning garantii kogu vannile on 25 aastat. Kivivann Dea ei ole odav, kuid oma hinda väärt.

7. Balteco Integra

Puitpaneeliga Balteco Integra Puitpaneeliga Balteco Integra

Massiivse ja tugeva konstruktsiooniga Xonyx kivivann Integra üllatab välisviimistlusega. Esmakordselt on võimalik Balteco kivivannile lisada dekoratiivne esipaneel. Hetkel on valikus hele puit, tume puit, hall muster ning valge kõrgläige. Mõnus siidine ja soe kivivann, mis on dekoreeritud puiduse väliskestaga on tõeline “jackpot” nii sisekujundajatele kui igapäevastele vannikasutajatele.
Balteco Integra standardne mõõt on 170 cm, kuid see mudel on saadaval ka ülipika ehk 210 cm pikkuse mudelina. Meie anname oma tunnustuse puit + kivi kombinatsioonile ja loodame, et Balteco tootevalikusse lisandub lähiajal veel sarnaseid mudeleid.

8. Namaste Harmony

Mullivann Namaste Harmony Mullivann Namaste Harmony

Namaste Harmony on kombinatsioon disainist, massaažist ning praktilisusest. Välimuse poolest tundub, et tegu on disainvanniga. Omadusi uurides selgub, et lisaks efektsele välimusele on vannil ka korralik massaažisüsteem. Süüvides veelgi põhjalikumalt vanni paigaldustingimustesse, selgub, et vannil on jäetud üks nurk sirgjooneliseks, et seda oleks lihtne paigaldada seina äärde olemasoleva vanni asemele. Vanni komplekti kuulub ka segisti, mis tähendab et selle vanni paigaldamiseks on vaja kõigest ühendada veetorud ning vannimõnud võivad alata. Kõik efektne ei pea olema alati ülikeeruline :-)

9. Ravak Formy

Akrüülvann Ravak Formy Akrüülvann Ravak Formy

Minimalistlik Ravak Formy ja “kõige ägedam vann”? Jah, Ravaki uus mudel Formy on meie üks suurtest lemmikutest just kahel põhjusel: Minimalism on moes ja sellel vannil ei ole ühtegi üleliigset detaili või joont. Mõnusalt kitsas esiserv ja parajalt lai siseserv veini või küünalde toetamiseks. Lisaks on seda lihtne paigaldada ning see on väga kvaliteetne. Kas teate, mis teeb selle vanni veel eriti ägedaks? Vaadake hinda! Selle artikli koostamise ajal maksis see moodne vann vähem kui 400 €.

Kuuma vanni kõigile!

Jäta kommentaar
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga