5 kõige isikupärasemat vanni, mida hetkel Eestist osta saab

Vann on iga vannitoa süda. Panime kokku ülevaate vannidest, mida hetkel Eestis on võimalik mõistliku aja jooksul endale tellida ning mis jätavad kindlasti kustumatu mulje igale vannisõbrale. Valiku aluseks võtsime alljärgnevad kriteeriumid:

1. Kvaliteet - meie nimekirja pääsesid ainult need tooted, mille kvaliteedis oleme ka ise veendunud. Korralik vann peab kestma pikki aastaid ning seetõttu välistasime tooted, millel on ainult välimus, aga mitte sisu.
2. Praktilisus - Ilu ja omanäolisus peab tulema koos praktilisusega. Vann peab olema sobilik igapäevaseks kasutamiseks.
3. Mugavus - vann on koht lõõgastumiseks ning vann peab olema ergonoomiline.
4. Kättesaadavus ja hind - Toode peab olema tarnitav mõistliku aja jooksul ning hind ei tohi olla astronoomiline.

Kullast ja Swarowsky kristallidega kaetud mudelid jäid välja.

1. Termopuiduga kaetud Schönberg mullivann Leipzig

Mullivann Schönberg Leipzig Termopuiduga kaetud mullivann Schönberg Leipzig

Schönberg mullivannide lipulaev Leipzig on olnud toomises juba mitmeid aastaid ning saanud palju kiitust ja rahulolevaid kliente ka Eestis. Eriti sobilik on see luksuslik mullivann suuremates vannitubades või sauna eesruumides, sest vann on disainitud nii, et nautida saab seda kahekesi ning vannisolijate näod on vastamisi, mis teeb suhtlemise väga meeldivaks.

Alates 2016. aasta algusest on aga mudel saanud olulise täienduse - vanni välisküljed ja pealmised tasapinnad on nüüd kaetud naturaalse puiduga, mis on termotöödeldud ning väga vastupidav niisketes tingimustes pikale ajale. Naturaalne materjal vannitoas teeb selle toote nautimise veel meeldivamaks.

Vaata lisaks: Massaaživann Schönberg Leipzig

2. Massiivse disainiga kivivann Vispool Festa (või Dea)

Euroopas toodetud Vispool vannid tulevad koos 25-aastase garantiiga, mis annab igale vanniomanikule rahuliku meele. Unikaalne Marmoryl tehnoloogia abil valmistatud kivimassist vannid on vabalt asetatavad ning ülimalt vastupidavad. Lisaks tehnilisele poolele on tootearendusse kaasatud tippdisainerid, kelle looming on saadaval nüüd ka Eesti vannigurmaanidele. Viktor Shavkini disainitud kivivann Festa või kivivann Dea on vaatamisväärsus juba ilma vanni kasutamata. Ergonoomika ning ülim mugavus on aga omaniku ainuprivileeg.

Kivivann Vispool Festa Kivivann Vispool Festa
Kivivann Vispool Dea Kivivann Vispool Dea

Vispooli vannide puhul tuleb ära märkida ka selle hind - eelpoolnimetatud tippmudelite hinnad on väga mõistlikud ning soodsamate mudelite hinnad algavad juba 599 €'st, mis on niivõrd kvaliteetse toote puhul unikaalne.

 

3. Onyx must mullivann Namaste Brilliant Black

Mõnda aega tagasi korraldasime enda Facebooki lehel küsitluse teemal, kas vannitoasisustus võiks olla klassikaline valge või moodne must. Üllatuslikult osutus populaarsemaks must ning ligi 59% vastanutest kasutaksid uue vannitoa sisustamisel musta värvi tooteid. Üheks meiepoolseks soovituseks oleks panoraamklaasiga sügavmust mullivann Namaste Brilliant Black.

Namaste Brilliant Black Namaste Brilliant Black

Rohkete massaažifunktsioonidega ja täielikult komplekteeritud toode on väga värskendav ja põnev lahendus. Skandinaavialik disain ja kvaliteetne toode.  Kui vann on valitud, siis soovitame juurde vaadata ka kokku sobiva musta WC-poti ja must valamu. Uusim trend selles valdkonnas on Gustavsbergi must tooteseeria.

4. RedDotDesign auhinna saanud lihtvann Ravak 10-kraadi

Mis muutub, kui keerata vanni sisekuju 10-kraadi võrra? Vastus: Geniaalne vann sünnib. Täpselt nii läks pika ajalooga Tšehhi tootjaga, kui nad palusid disainibürool Nosal endal üks vann disainida. Disainerid arvasid, et klassikaline "seinaga paralleelne" vanni asetus ei ole ergonoomiliselt loogiline ning pöörasid inimese vanni sees 10 kraadi seinast eemale. Selle geniaalse leiutise korjasid üles mitmed sisustusajakirjad ning auhinnaks RedDotDesign Award tootedisaini valdkonnas.

Lihtvann Ravak 10-kraadi Lihtvann Ravak 10-kraadi

Mis teeb selle vanni veel eriti sümpaatseks, on Ravaki kontseptisoon, luua sinna juurde ka kokku sobiv valamu ning hinnastada see toode endiselt väga sõbraliku hinnatasemega (artikli kirjutamise hetkel alla 400 €), mis teeb selle toote kättesaadavaks kõikidele heast disainist lugu pidavatele inimestele. Vann on saadaval nii 170 cm pikkusena kui ka 160 cm pikkusena. Valida saab vasaku- või paremakäelise mudeli vahel. Lisainfot lihtvann Ravak 10-kraadi kohta vaata siit.

5. Panoraamklaasiga massaaživann Namaste Euphoria

Väike vannituba, vaja mugavat vanni, mis mahutaks terve pere - kõlab tuttavalt? Namaste vann Euphoria on kõigest 140 cm pikkuse küljemõõduga (140 x 140), kuid siiski mahutab rohkem vett (ja inimesi), kui mõni oluliselt suurem vann. Kuidas see on võimalik? Väga lihtne - vanni esiseinaks on suur panoraamklaas, mis hoiab oluliselt kokku ruumi ning teeb samal ajal ka väiksema vannitoa avaraks. Vann on disainitud nii, et kaks inimest saavad korraga vannis lõõgastuda ning lõõgastavaid massaažidüüse on rohkelt.

Massaaživann Namaste Euphoria Massaaživann Namaste Euphoria

Eriti efektne on esiklaas hämaras vannitoas, kus veealune muutuv valgusteraapia hakkab väga hästi olustikku looma.

Namaste Euphoria valgusteraapia Namaste Euphoria valgusteraapia

Missugune vann tekitab Sinus kõige enam emotsioone? Millist vanni sooviksid Eestis näha? Jäta meile kommentaar ning leiame üles kõige põnevamad tooted, mis hetkel saadaval.

Jäta kommentaar
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga